спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0117.1 |
| диаметър | 324 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 81 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 169 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430117
|
|
BENDIX 562272B
|
|
BOSCH 0986479002
|
|
BREMBO 09916610
|
|
BREMBO 09916611
|
|
CAR 142068
|
|
DELPHI BG3786
|
|
DELPHI BG9786
93.52 €
-20%
74.82 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32177
76.67 €
-20%
61.33 €
|
|
FERODO DDF1243
126.03 €
-20%
100.82 €
|
|
FERODO DDF1243C
98.02 €
-20%
78.42 €
|
|
FERODO DDF1243C1
|
|
FTE BS5460
|
|
HELLA 8DD355109951
|
|
HELLA 8DD355109961
|
|
HELLA PAGID 8DD355109951
|
|
HELLA PAGID 8DD355109961
|
|
JURID 562272J
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
MINTEX MDC1795
|
|
NK 201559
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
PAGID 54228
|
|
PAGID 54228PRO
|
|
TEXTAR 92122800
88.16 €
-20%
70.53 €
|
|
TEXTAR 92122805
|
|
TEXTAR 98200122801
|
|
TEXTAR 98200122801PRO
|
|
TRW DF4390S
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
ZIMMERMANN 150340700
|
|
ZIMMERMANN 150340720
|
|
ZIMMERMANN 150340750
|
|
BMW 34116750265
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
