спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562272J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 324 mm |
| височина | 81 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562272
|
|
A.B.S. 17534
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
APEC braking DSK2299
|
|
ATE 24013001171
|
|
ATE 430117
|
|
BENDIX 562272B
|
|
BENDIX 562272BC
|
|
BOSCH 0986479002
|
|
Brake ENGINEERING 956266
|
|
Brake ENGINEERING DI956266
|
|
BREMBO 09916610
|
|
BREMBO 09916610
|
|
BREMBO 9916610
|
|
DELPHI BG3786
|
|
DELPHI BG9786
93.52 €
-20%
74.82 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32177
76.67 €
-20%
61.33 €
|
|
FERODO DDF1243
126.03 €
-20%
100.82 €
|
|
FERODO DDF1243C
98.02 €
-20%
78.42 €
|
|
FERODO DDF1243C1
|
|
HP (ZEBRA) 58160
|
|
JURID 562272J
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
JURID 562272JC
86.4 €
-20%
69.12 €
|
|
LPR B2005V
67.9 €
-20%
54.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106582E
|
|
MAGNETI MARELLI 106582E
|
|
METZGER 24886
|
|
MGA D1484
|
|
MINTEX MDC1795
|
|
NATIONAL NBD1217
|
|
NECTO WN1260
|
|
NK 201559
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
PAGID 54228
|
|
QH Benelux 58160
|
|
ROADHOUSE 686710
|
|
sbs 1815201559
61.53 €
-0%
61.53 €
|
|
sbs 1815341559
|
|
TEXTAR 92122800
88.16 €
-20%
70.53 €
|
|
TEXTAR 92122805
|
|
TEXTAR 98200122801
|
|
TEXTAR 98200122801PRO
|
|
TRUSTING DF077
78.39 €
-0%
78.39 €
|
|
TRW DF4390S
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
ZIMMERMANN 150340720
|
|
ZIMMERMANN 150340700
|
|
ZIMMERMANN 150340720
|
|
ZIMMERMANN 150340750
|
|
BMW 34116750265
|
|
ROVER D1484
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
