спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0199.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 348 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29,9 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 62,1 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 154 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430199
|
|
BENDIX 562520BC
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
BREMBO 09992211
|
|
DELPHI BG9063
119.92 €
-20%
95.94 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32261
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
FERODO DDF1713C
282.56 €
-20%
226.05 €
|
|
HELLA 8DD355117741
|
|
HELLA PAGID 8DD355117741
|
|
PAGID 54609PRO
|
|
PILENGA V716
|
|
TRW DF4853S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150344820
|
|
BMW 34116771986
|
|
BMW 34116793244
|
|
BMW 34116868938
|
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 326 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (F15, F85) | 245 коня | бензин/ електро |
