спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0223.1 |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| височина | 53 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 177 mm |
| отвор | 16,2 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430223
|
|
BRECO BS8692
|
|
BREMBO 09A03110
|
|
BREMBO 09A03111
|
|
CAR 1421411
|
|
DELPHI BG9058
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
FERODO DDF1593
102.4 €
-20%
81.92 €
|
|
FERODO DDF15931
|
|
HELLA 8DD355115921
|
|
HELLA PAGID 8DD355115921
|
|
PAGID 54846PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5621
|
|
REMSA 6121010
|
|
ROADHOUSE 6121010
|
|
TRW DF6251
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
JEEP 052089269AB
|
|
JEEP 52089269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
