спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6251 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 328 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| височина | 53 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17819
|
|
A.B.S. 17819OE
|
|
ABE C3Y031ABE
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
AP 25086
|
|
AP 25086V
|
|
APEC braking DSK2561
|
|
ASHUKI US104311
|
|
ATE 24013002231
|
|
BENDIX 562854BC
|
|
BLUE PRINT ADA104311
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
BORG & BECK BBD5908S
|
|
BOSCH 0986479R48
|
|
Brake ENGINEERING DI956632
|
|
BRECO BS8692
|
|
BRECO BV8692
|
|
BREMBO 09A03110
|
|
BREMBO 09A03111
|
|
CAR 1421411
|
|
COMLINE ADC2316V
|
|
DELPHI BG9058
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
FERODO DDF1593
102.4 €
-20%
81.92 €
|
|
FERODO DDF15931
|
|
FREMAX BD9269
|
|
fri.tech. DF1214
|
|
GIRLING 6062511
|
|
HELLA 8DD355115921
|
|
HELLA PAGID 8DD355115921
|
|
IPS Parts IBT1092
|
|
JP GROUP 5563100409
|
|
KAISHIN CBR335
|
|
KAMOKA 1033186
|
|
KAWE 6121010
|
|
METELLI 231069C
|
|
METZGER 25086
|
|
MINTEX MDC2102
|
|
NATIONAL NBD1690
|
|
OPEN PARTS BDR244520
|
|
OPTIMAL BS8324
|
|
PAGID 54845PRO
|
|
PROTECHNIC PRD2337
|
|
QUINTON HAZELL BDC5621
|
|
REMSA 6121010
|
|
ROADHOUSE 6121010
|
|
TEXTAR 92184503
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TRISCAN 8120101023
|
|
TRUSTING DF1214
|
|
VALEO 197568
|
|
VILLAR 6282071
|
|
WOKING D6121010
|
|
JEEP 52089269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
