спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9058 |
| диаметър | 328 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 53 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2561
|
|
ATE 24013002231
|
|
ATE 24O13OO2231
|
|
BLUE PRINT ADA104311
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
BLUE PRINT ADA104366
99.28 €
-20%
79.42 €
|
|
BLUE PRINT ADA1O4311
|
|
BLUE PRINT ADA1O4366
|
|
BREMBO 09A03110
|
|
BREMBO 09A03111
|
|
BREMBO O9AO3111
|
|
BREMBO O9AO311O
|
|
FERODO DDF1593
102.4 €
-20%
81.92 €
|
|
MINTEX MDC2102
|
|
MINTEX MDC21O2
|
|
TRW DF6251
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
WOKING P6121010
|
|
JEEP 52089269AB
|
|
JEEP 52O89269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 426 коня | бензин |
