спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0132-0701.1 |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 50,8 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вътрешен диаметър | 143,5 mm |
| отвор | 14,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 432701
|
|
BENDIX 562248B
|
|
BOSCH 0986479429
|
|
BREMBO 09793110
|
|
BREMBO 09793111
|
|
BREMBO 09840210
|
|
DELPHI BG2829
80.29 €
-20%
64.23 €
|
|
FERODO DDF1134
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
FERODO DDF11341
|
|
HELLA 8DD355107971
|
|
HELLA 8DD355119381
|
|
HELLA PAGID 8DD355107971
|
|
HELLA PAGID 8DD355119381
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302105
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302164
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
NIPPARTS J3302105
54.03 €
-20%
43.22 €
|
|
NIPPARTS J3302164
|
|
PAGID 50340
|
|
QUINTON HAZELL BDC5094
|
|
QUINTON HAZELL BDC5188
|
|
TRW DF4182
|
|
TRW DF4182S
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
LEXUS 4351224051
|
|
LEXUS 4351230180
|
|
LEXUS 4351230181
|
|
LEXUS 4351250100
|
|
LEXUS 4351250110
|
|
LEXUS 4351250111
|
|
LEXUS 4351250112
|
|
LEXUS 4351253010
|
|
LEXUS 4351253020
|
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 222 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 294 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 155 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 219 коня | бензин |
| Lexus SC (UZZ40_) | 286 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 155 коня | бензин |
