спирачен диск BERAL
спирачен диск
| Производител | BERAL |
| Парт номер | BCR195A |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 67 mm |
| тегло | 11 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 73 mm |
| кръг на дупките | 118 mm |
| спирачна система | Brembo 1x52 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK833
|
|
BENDIX 569105J
|
|
BERAL BCR195A
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BOSCH 0986479161
|
|
BOSCH 0986479161
|
|
Brake ENGINEERING 956061
|
|
Brake ENGINEERING DI956061
|
|
BREMBO 08730010
|
|
BREMBO 08730010
|
|
DELPHI BG3751
65.93 €
-20%
52.74 €
|
|
FEBI BILSTEIN 17416
96.92 €
-20%
77.54 €
|
|
FERODO FCR195A
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
GRAF DF29572
|
|
JURID 569105J
52.52 €
-20%
42.01 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1153254
|
|
MAGNETI MARELLI 1153254
|
|
METELLI 230572
|
|
METELLI 230572
|
|
MINTEX MDC1440
|
|
PAGID 54047
|
|
QUINTON HAZELL BDC5236P
|
|
SAMKO 51022BR
|
|
TEXTAR 93104700
87.07 €
-20%
69.65 €
|
|
TEXTAR 98200104701
|
|
TEXTAR 98200104701
|
|
IVECO 2991646
|
|
IVECO 7182299
|
|
IVECO 7182299
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 105 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | компресиран природен газ (метан) |
