спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104308 |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 58 mm |
| външен диаметър | 285 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 11 mm |
| тегло | 5,950 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18199
|
|
A.B.S. 18199OE
|
|
ABE C4Y003ABE
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
AP 14993
|
|
AP 14993V
|
|
APEC braking DSK2637
|
|
ASHIKA 6109905
|
|
ASHUKI US104308
|
|
BORG & BECK BBD4276
|
|
BORG & BECK BBD4734
|
|
BORG & BECK BBD5351
|
|
BOSCH 0986AB6105
|
|
BRECO BS7785
|
|
BRECO BV7785
|
|
BREMBO 08A63610
|
|
BREMBO 08A63611
|
|
BREMSI DBB492S
|
|
BSF 11700
|
|
CAR 142337
|
|
CAR HPD337
|
|
CIFAM 8001017C
|
|
COMLINE ADC2326
|
|
DELPHI BG4648
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
EUROBRAKE 5815209327
|
|
FARCOM 230975
|
|
FENOX TB218023
|
|
FERODO DDF1492
103.79 €
-20%
83.03 €
|
|
FERODO DDF14921
|
|
FERODO DDF1492C
|
|
FERODO DDF1492C1
|
|
FREMAX BD5122
|
|
fri.tech. BD0873
|
|
FTE BS7768
|
|
FTE BS7768B
|
|
GIRLING 6063864
|
|
HELLA 8DD355118341
|
|
HELLA PAGID 8DD355118341
|
|
ICER 78BD51222
|
|
IPS Parts IBP1996
|
|
JAPANPARTS DP905
|
|
JAPKO 61905
|
|
JURATEK CHR112
|
|
JURID 562646JC
|
|
KAGER 370973
|
|
KAISHIN CBR402
|
|
LPR J2006P
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406100900
|
|
MAXGEAR 190912
|
|
MAXTECH 8112140000
|
|
MAXTECH 8112146060
|
|
MAXTECH 8112146880
|
|
MAXTECH 8112146980
|
|
MDR MRD2905
|
|
METELLI 231017C
|
|
MINTEX MDC2391
|
|
NATIONAL NBD1650
|
|
NECTO WN1421
|
|
NK 209327
|
|
NK 319311
|
|
NK 319327
|
|
OPEN PARTS BDA197210
|
|
OPEN PARTS BDA267610
|
|
OPEN PARTS BDR197210
|
|
OPTIMAL BS7724
|
|
PAGID 54940
|
|
PATRON PBD7003
|
|
PILENGA 5614
|
|
QH Benelux HP57950
|
|
QH Talbros BDC5426
|
|
QH Talbros BSF5426
|
|
QUINTON HAZELL BDC5426
|
|
QUINTON HAZELL BDC5867
|
|
R BRAKE 78RBD25122
|
|
sbs 1815209327
|
|
sbs 1815319327
|
|
STELLOX 60209311SX
|
|
STOP 562646S
|
|
TEXTAR 92194003
|
|
TRISCAN 8120101012
|
|
TRISCAN 8120101018
|
|
TRISCAN 8120101018C
|
|
TRUSTING DF873
|
|
TRW DF6386
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
VAICO V3340002
|
|
VAICO V3340003
|
|
VALEO 197022
|
|
WAGNER WGR14921
|
|
CHRYSLER 52128411AA
|
|
CHRYSLER 52128411AB
|
|
CHRYSLER K52128411AA
|
|
JEEP 052128411AB
|
|
JEEP 52128411AA
|
|
JEEP 52128411AB
|
|
JEEP K52128411AA
|
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 169 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 143 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 150 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 143 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 163 коня | дизел |
