спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104310 |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 66,4 mm |
| вътрешен диаметър | 201 mm |
| външен диаметър | 320 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 12,5 mm |
| тегло | 8,190 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17820
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
A.B.S. 17820OE
|
|
ABE C4Y011ABE
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
AP 14999
|
|
AP 14999V
|
|
ASHUKI US104310
|
|
ATE 24011401181
|
|
BORG & BECK BBD4661
|
|
Brake ENGINEERING DI956633
|
|
BRECO BS7791
|
|
BRECO BV7791
|
|
BREMBO 08A86310
|
|
BREMBO 08A86311
|
|
CAR 1421298
|
|
CIFAM 8001546C
|
|
COMLINE ADC2317
|
|
DELPHI BG4160
49.67 €
-20%
39.73 €
|
|
E.T.F. 192309
|
|
FOMAR Friction FO4163
|
|
FREMAX BD9275
|
|
fri.tech. BD1176
|
|
GIRLING 6049145
|
|
HELLA 8DD355115501
|
|
HELLA PAGID 8DD355115501
|
|
ICER 78BD92752
|
|
IPS Parts IBP1989
|
|
JURID 562855JC
|
|
KAGER 371272
|
|
KAISHIN CBR336
|
|
KAMOKA 103113
|
|
KAWE 6121100
|
|
LPR J2000P
|
|
MAGNETI MARELLI 360406104700
|
|
METELLI 231546C
|
|
METZGER 6110278
|
|
METZGER 6121100
|
|
MGA D1971
|
|
MINTEX MDC1931
|
|
MOTAQUIP LVBD1560
|
|
NATIONAL NBD1691
|
|
OPEN PARTS BDR244610
|
|
PAGID 54774
|
|
PROTECHNIC PRD5421
|
|
QH Benelux HP58953
|
|
QH Benelux W50554
|
|
QH Talbros BDC5582
|
|
QUINTON HAZELL BDC5582
|
|
R BRAKE 78RBD29275
|
|
REMSA 6121100
|
|
ROADHOUSE 6121100
|
|
ROTINGER RT1727
|
|
ROTINGER RT1727T5
|
|
ST-TEMPLIN 0311017910
|
|
ST-TEMPLIN 0311017915
|
|
TEXTAR 92177403
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
TRISCAN 8120101069
|
|
TRUSTING DF1176
|
|
TRW DF4914S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
WOKING D6121100
|
|
CHRYSLER 52089275AB
|
|
JEEP 52089275AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
