спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92177403 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| минимална дебелина | 12,5 mm |
| височина | 66,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| тегло | 7,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1774 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001774
|
|
TEXTAR 98200177401
|
|
APEC braking DSK2562
|
|
ATE 24011401181
|
|
BLUE PRINT ADA104310
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
BLUE PRINT ADA104365
94.59 €
-20%
75.67 €
|
|
BREMBO 08A86311
|
|
DELPHI BG4160
49.67 €
-20%
39.73 €
|
|
HELLA PAGID 355115501
|
|
HELLA PAGID 8DD355115501
|
|
JURID 562855JC
|
|
MINTEX MDC1931
|
|
PAGID 54774
|
|
PAGID 54774PRO
|
|
REMSA 6121100
|
|
ROADHOUSE 6121100
|
|
TEXTAR 92177400
|
|
TRW DF4914S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
JEEP 52089275AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
