спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114304 |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 78,2 mm |
| външен диаметър | 320 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| тегло | 8,25 kg |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17870
|
|
A.B.S. 17870OE
|
|
ABE C4B037ABE
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
AP 25120V
|
|
APEC braking DSK2601
|
|
ATE 24012002061
|
|
BORG & BECK BBD4726
|
|
BOSCH 0986479442
|
|
Brake ENGINEERING DI956593
|
|
BRECO BV8729
|
|
BREMBO 09992511
|
|
BREMSI DBB715V
|
|
BSF 11743V
|
|
CAR 1421465
|
|
CAR HPD1465
|
|
CIFAM 8001025C
|
|
COMLINE ADC1758V
|
|
DELPHI BG4168
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
DENCKERMANN B130494
|
|
DJ PARTS BD2126
|
|
E.T.F. 192576
|
|
EUROBRAKE 5815201583
|
|
FERODO DDF1715
328.56 €
-20%
262.84 €
|
|
FERODO DDF17151
|
|
FERODO DDF1715C
187.13 €
-20%
149.71 €
|
|
FERODO DDF1715C1
|
|
FI.BA FBD229
|
|
FOMAR Friction FO4194
|
|
FREMAX BD1970
|
|
fri.tech. BD1398
|
|
FTE BS7244
|
|
FTE BS7244B
|
|
FTE BS7244HB
|
|
G.U.D GDB120206
|
|
GIRLING 6048545
|
|
HELLA 8DD355114001
|
|
HELLA 8DD355114002
|
|
HELLA 8DD355122071
|
|
HELLA PAGID 8DD355114001
|
|
HELLA PAGID 8DD355114002
|
|
HELLA PAGID 8DD355122071
|
|
ICER 78BD19702
|
|
JP GROUP 1463202200
|
|
JURATEK BMW197
|
|
JURID 562521JC
|
|
KAGER 370923
|
|
KAMOKA 103216
|
|
KAWE 6128710
|
|
LEMFÖRDER 3586201
|
|
LPR B2054V
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406068900
|
|
MAGNETI MARELLI 360406068901
|
|
MALÒ 1110373
|
|
MAPCO 45865HPS
|
|
MAXTECH 8730690000
|
|
MAXTECH 8730696060
|
|
MAXTECH 8730696880
|
|
MAXTECH 8730696980
|
|
METELLI 231025C
|
|
METZGER 25120V
|
|
METZGER 6110589
|
|
MEYLE 3155230004PD
|
|
MGA D1714
|
|
MINTEX MDC2186
|
|
MOTAQUIP LVBD1716
|
|
NATIONAL NBD1527
|
|
NiBK RN1593
|
|
NK 201583
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
NK 311583
|
|
OPEN PARTS BDR246520
|
|
OPTIMAL BS8278
|
|
OPTIMAL BS8278C
|
|
PAGID 54611
|
|
PATRON PBD4854
|
|
PILENGA V717
|
|
PROTECHNIC PRD6191
|
|
QH Benelux HP59039
|
|
QUINTON HAZELL BDC5810
|
|
R BRAKE 78RBD21970
|
|
REMSA 6128710
|
|
ROADHOUSE 6128710
|
|
ROTINGER RT21040
|
|
ROTINGER RT21040T5
|
|
sbs 1815201583
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
sbs 1815311583
|
|
ST-TEMPLIN 0311012270
|
|
ST-TEMPLIN 0311012275
|
|
STELLOX 60201666SX
|
|
TEXTAR 92161103
93.06 €
-20%
74.44 €
|
|
TEXTAR 92161105
|
|
TOPRAN 502030
|
|
TRISCAN 812011183
|
|
TRISCAN 812011183C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834147
|
|
TRUSTING DF1398
|
|
TRW DF4854S
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
VAICO V2080094
|
|
VALEO 197179
|
|
VALEO 297179
|
|
WOKING D6128710
|
|
ZIMMERMANN 150345020
|
|
ZIMMERMANN 150345052
|
|
BMW 34216771970
|
|
BMW 34216793247
|
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 381 коня | дизел |
