спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4168 |
| диаметър | 320 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 78,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2601
|
|
APEC braking DSK26O1
|
|
ATE 24012002061
|
|
ATE 24O12OO2O61
|
|
BLUE PRINT ADB114304
69 €
-20%
55.2 €
|
|
BLUE PRINT ADB1143O4
|
|
BOSCH 0986479442
|
|
BOSCH 0986479442
|
|
BOSCH O986479442
|
|
BOSCH O986479442
|
|
BREMBO 09992511
|
|
BREMBO O9992511
|
|
CAR 1421465
|
|
FERODO DDF1715
328.56 €
-20%
262.84 €
|
|
MINTEX MDC2186
|
|
TRISCAN 812011183
|
|
TRISCAN 812O11183
|
|
TRW DF4854S
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
WOKING D6128710
|
|
ZIMMERMANN 150345050
|
|
ZIMMERMANN 15O345O2O
|
|
ZIMMERMANN 15O345O5O
|
|
BMW 34216771970
|
|
BMW 3421677197O
|
|
BMW 34216793247
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
