спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44343 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 41 mm |
| външен диаметър | 236 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 3,248 kg |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PROTON MB857763
|
|
A.B.S. 16476
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
A.B.S. 16476OE
|
|
ABE C45016ABE
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
AP 14927
|
|
APEC braking DSK2065
|
|
ASHUKI C65710
|
|
ATE 24011002661
|
|
BORG & BECK BBD4282
|
|
BOSCH 0986479237
|
|
BOSCH 0986479967
|
|
BOSCH 0986AB5358
|
|
BOSCH 0986AB6313
|
|
BOSCH 0986AB9528
|
|
Brake ENGINEERING DI955972
|
|
BRECO BS7717
|
|
BREMBO 08A32810
|
|
BREMSI DBB613S
|
|
CAR 142271
|
|
CIFAM 8001114C
|
|
COMLINE ADC0356
27.52 €
-20%
22.01 €
|
|
DELPHI BG3112
29.28 €
-20%
23.43 €
|
|
DJ PARTS BD1751
|
|
E.T.F. 197763
|
|
EUROBRAKE 5815203031
|
|
FARCOM 230488
|
|
FERODO DDF1613
28.08 €
-20%
22.46 €
|
|
FERODO DDF16131
|
|
FOMAR Friction FO2751
|
|
FREMAX BD7763
|
|
fri.tech. BD0365
|
|
FTE BS7457
|
|
GIRLING 6043194
|
|
HELLA 8DD355110651
|
|
HELLA PAGID 8DD355110651
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315016
36.63 €
-20%
29.31 €
|
|
ICER 78BD77632
|
|
IPS Parts IBP1594
|
|
JP GROUP 3963101209
|
|
JURID 562250J
60.14 €
-20%
48.11 €
|
|
JURID 562250JC
|
|
KAGER 370926
|
|
KAISHIN CBR309
|
|
KAVO PARTS BR5728
|
|
KAVO PARTS BR5728C
|
|
KAWE 676500
|
|
LPR M1019P
|
|
MAGNETI MARELLI 360406061900
|
|
MAGNETI MARELLI 600000091400
|
|
MAPCO 15543
|
|
MAPCO 25540
|
|
MASTER-SPORT 24011002661SETMS
|
|
MAXTECH 8550580000
|
|
MAXTECH 8550586060
|
|
MAXTECH 8550586880
|
|
MAXTECH 8550586980
|
|
METELLI 231114C
|
|
METZGER 6110509
|
|
METZGER 676500
|
|
MEYLE 32155230006
|
|
MGA D1822
|
|
MINTEX MDC1983
|
|
MOTAQUIP LVBE331Z
|
|
NATIONAL NBD819
|
|
NIPPARTS J3315016
20.65 €
-20%
16.52 €
|
|
NK 203031
|
|
NK 313031
|
|
NPS M331I14
|
|
OPEN PARTS BDR201610
|
|
OPTIMAL BS8558
|
|
PAGID 54286
|
|
QH Benelux 57500
|
|
QH Benelux HP57500
|
|
QH Talbros BDC5104
|
|
QH Talbros BSF5104
|
|
QUINTON HAZELL BDC5104
|
|
R BRAKE 78RBD27763
|
|
REMSA 676500
|
|
ROADHOUSE 676500
|
|
ROTINGER RT1321
|
|
ROTINGER RT1321T5
|
|
sbs 1815203031
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
sbs 1815313031
|
|
STELLOX 60203031SX
|
|
TEXTAR 92128600
|
|
TRISCAN 812042124
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4335002
|
|
TRUSTING DF365
25.94 €
-0%
25.94 €
|
|
TRW DF4319
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
VILLAR 6282090
|
|
WOKING D676500
|
|
MITSUBISHI MB857762
|
|
MITSUBISHI MB857763
|
|
MITSUBISHI MR249357
|
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 68 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT V (CJ_, CP_) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 99 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 99 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 114 коня | бензин |
| Mitsubishi MIRAGE седан (CK_A) | 110 коня | бензин |
