спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0356 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 236 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16476
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ABE C45016ABE
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
ACDelco AC2981D
|
|
AP 14927
|
|
APEC braking DSK2065
|
|
ASHUKI C65710
|
|
ATE 24011002661
|
|
BENDIX 562250B
|
|
BLUE PRINT ADC44343
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BORG & BECK BBD4282
|
|
Brake ENGINEERING DI955972
|
|
BRECO BS7717
|
|
BRECO BS7717
|
|
BREMBO 08A32810
|
|
CAR 142271
|
|
DELPHI BG3112
29.28 €
-20%
23.43 €
|
|
E.T.F. 197763
|
|
FARCOM 230488
|
|
FERODO DDF1613
28.08 €
-20%
22.46 €
|
|
FIRST LINE FBD1283
|
|
fri.tech. DF365
|
|
GIRLING 6043194
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315016
36.63 €
-20%
29.31 €
|
|
IPS Parts IBP1594
|
|
JURID 562250J
60.14 €
-20%
48.11 €
|
|
KAGER 370926
|
|
KAISHIN CBR309
|
|
KAVO PARTS BR5728
|
|
KAWE 676500
|
|
KAWE 676500
|
|
LPR M1019P
|
|
LUCAS DF4319
|
|
MAPCO 25540
|
|
METZGER 6765
|
|
METZGER 676500
|
|
MEYLE 32155230006
|
|
MEYLE 32155230006
|
|
MINTEX MDC1983
|
|
MINTEX MDC965
|
|
MOTAQUIP LVBE331Z
|
|
NATIONAL NBD819
|
|
NIPPARTS J3315016
20.65 €
-20%
16.52 €
|
|
NK 203031
|
|
OPEN PARTS BDR201610
|
|
OPTIMAL BS8558
|
|
PAGID 54286
|
|
PEX 140863
|
|
QH Benelux HP57500
|
|
QUINTON HAZELL BDC5104
|
|
QUINTON HAZELL HP57500
|
|
REMSA 6765
|
|
REMSA 676500
|
|
ROADHOUSE 6765
|
|
ROADHOUSE 676500
|
|
sbs 1815203031
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
SOLID AUTO (UK) M306048
|
|
TEXTAR 92128600
|
|
TRISCAN 812042124
|
|
TRISCAN 812042124
|
|
TRUSTING DF365
25.94 €
-0%
25.94 €
|
|
TRW DF4319
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
VILLAR 628209
|
|
WOKING D676500
|
|
MITSUBISHI MB857762
|
|
MITSUBISHI MB857763
|
|
MITSUBISHI MB857762
|
|
MITSUBISHI MB857763
|
|
MITSUBISHI MR249357
|
|
MITSUBISHI MR249357
|
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 68 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 68 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 90 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 90 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 99 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 99 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 114 коня | бензин |
