спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562250J |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 236 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562250
|
|
PROTON MB857763
|
|
A.B.S. 16476
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
APEC braking DSK2065
|
|
ATE 24011002661
|
|
ATE 24011002661
|
|
ATE 410266
|
|
BENDIX 562250B
|
|
BENDIX 562250BC
|
|
BLUE PRINT ADC44343
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BOSCH 0986479237
|
|
BOSCH 0986479237
|
|
Brake ENGINEERING 955972
|
|
Brake ENGINEERING DI955972
|
|
Brake ENGINEERING DI956101
|
|
BREMBO 08A32810
|
|
BREMBO 08A32810
|
|
FERODO DDF1613
28.08 €
-20%
22.46 €
|
|
FERODO DDF16131
|
|
HP (ZEBRA) 57500
|
|
JURID 562250J
60.14 €
-20%
48.11 €
|
|
JURID 562250JC
|
|
KAVO PARTS BR5728
|
|
MINTEX MDC1983
|
|
NATIONAL NBD819
|
|
NIPPARTS J3315016
20.65 €
-20%
16.52 €
|
|
NK 203031
|
|
PAGID 54286
|
|
QH Benelux 57500
|
|
QUINTON HAZELL BDC5104
|
|
QUINTON HAZELL BDC5104P
|
|
REMSA 676500
|
|
ROADHOUSE 676500
|
|
sbs 1815203031
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
TEXTAR 92128600
|
|
TEXTAR 98200128601
|
|
TRISCAN 812042124
|
|
TRUSTING DF365
25.94 €
-0%
25.94 €
|
|
TRW DF4319
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
MITSUBISHI MB857762
|
|
MITSUBISHI MB857763
|
|
MITSUBISHI MR249357
|
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 68 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 68 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 90 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 90 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 99 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 99 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 114 коня | бензин |
