спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44387 |
| дебелина на спирачния диск | 27 mm |
| брой дупки на джанта | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| дебелина | 46 mm |
| външен диаметър | 276 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| тегло | 6,930 kg |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16168
62.08 €
-20%
49.67 €
|
|
A.B.S. 16168OE
|
|
ABE C35047ABE
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
AP 24634
|
|
AP 24634V
|
|
APEC braking DSK2138
|
|
ASHIKA 6005539
|
|
ASHUKI C65224
|
|
ATE 24012401401
|
|
ATE 24012701011
|
|
BORG & BECK BBD4158
|
|
BORG & BECK BBD5044
|
|
BOSCH F026A00844
|
|
Brake ENGINEERING DI955662
|
|
BRECO BS8388
|
|
BRECO BV8388
|
|
BREMBO 09807110
|
|
BREMBO 09807111
|
|
BREMSI DBA974V
|
|
BREMSI DBB109V
|
|
BSF 11225V
|
|
CAR 142273
|
|
CAR 142856
|
|
CAR HPD273
|
|
CAR HPD856
|
|
CIFAM 8001187C
|
|
DELPHI BG3099
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
DELPHI BG3586
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
DENCKERMANN B130213
|
|
DENCKERMANN B130577
|
|
DJ PARTS BD1028
|
|
E.T.F. 197041
|
|
E.T.F. 198716
|
|
EUROBRAKE 5815203016
|
|
EUROBRAKE 5815203028
|
|
FARCOM 230337
|
|
FERODO DDF1109
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
FERODO DDF11091
|
|
FERODO DDF974
87.5 €
-20%
70 €
|
|
FOMAR Friction FO2869
|
|
FREMAX BD7041
|
|
fri.tech. BD0714
|
|
fri.tech. BD0917
|
|
FTE BS4774
|
|
FTE BS7454
|
|
GIRLING 6040771
|
|
HELLA 8DD355108511
|
|
HELLA PAGID 8DD355108511
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305046
57.17 €
-20%
45.73 €
|
|
JAPANPARTS DI539
|
|
JAPKO 60539
|
|
JP GROUP 3963100109
|
|
JURID 562067J
102.73 €
-20%
82.18 €
|
|
JURID 562067JC
83.86 €
-20%
67.09 €
|
|
JURID 562203J
|
|
JURID 562203JC
|
|
KAGER 370631
|
|
KAGER 370691
|
|
KAISHIN CBR090
|
|
KAISHIN CBR168
|
|
KAVO PARTS BR5749
|
|
KAVO PARTS BR5749C
|
|
KAWE 686810
|
|
LPR D1411V
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
LPR M1608V
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000088810
|
|
MAPCO 15545
35.4 €
-0%
35.4 €
|
|
MASTER-SPORT 24012401401SETMS
|
|
MAXTECH 8550510000
|
|
MAXTECH 8550516060
|
|
MAXTECH 8550516880
|
|
MAXTECH 8550516980
|
|
MAXTECH 8550830000
|
|
MAXTECH 8550836060
|
|
MAXTECH 8550836880
|
|
MAXTECH 8550836980
|
|
MDR MFD2539
|
|
METELLI 231187C
|
|
METZGER 6110331
|
|
METZGER 646210
|
|
MEYLE 32155210007
|
|
MEYLE 32155210007PD
|
|
MEYLE 32155210008PD
|
|
MEYLE 32155210020
|
|
MINTEX MDC1294
|
|
MOTAQUIP LVBD1004Z
|
|
MOTAQUIP LVBE127Z
|
|
NATIONAL NBD820
|
|
NECTO WN1124
|
|
NiBK RN1297
|
|
NIPPARTS J3305046
51.27 €
-20%
41.02 €
|
|
NIPPARTS J3305054
36.34 €
-20%
29.08 €
|
|
NK 203016
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
NK 203028
|
|
NK 313016
|
|
NK 313028
|
|
NPS M330I25
|
|
OPEN PARTS BDR178820
|
|
OPEN PARTS BDR178920
|
|
OPEN PARTS BDRS178825
|
|
OPTIMAL BS4620
|
|
OPTIMAL BS7886
|
|
PAGID 54128
|
|
PROTECHNIC PRD2751
|
|
QH Benelux 57902
|
|
QH Benelux HP57458
|
|
QH Talbros BDC4981
|
|
QH Talbros BSF4981
|
|
QUINTON HAZELL BDC4774
|
|
QUINTON HAZELL BDC4980
|
|
QUINTON HAZELL BDC4981
|
|
REMSA 686810
|
|
ROADHOUSE 686810
|
|
ROTINGER RT2255
|
|
ROTINGER RT2255T5
|
|
sbs 1815203016
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
sbs 1815203028
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 1815313016
|
|
sbs 1815313028
|
|
TEXTAR 92112800
|
|
TRISCAN 812042119
|
|
TRUSTING DF714
43.74 €
-0%
43.74 €
|
|
TRUSTING DF917
42.27 €
--0%
42.27 €
|
|
TRW DF4077
|
|
VAICO V3780005
|
|
VAICO V3780006
|
|
WOKING D686810
|
|
MITSUBISHI MB928120
|
|
MITSUBISHI MR129649
|
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 208 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 194 коня | бензин |
