спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF714 |
| тегло | 14,164 kg |
| диаметър | 275,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 27 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| кръг на дупките | 87,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16672
|
|
APEC braking DSK2138
|
|
ASHUKI 09906405
|
|
ATE 24012701011
|
|
BENDIX 562203B
|
|
BLUE PRINT ADC44387
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
BOSCH 0986478715
|
|
CAR 142273
|
|
CAR HPD273
|
|
CIFAM 8001187C
|
|
COMLINE ADC0332V
|
|
DELPHI BG3586
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
E.T.F. 197041
|
|
FARCOM 230337
|
|
FERODO DDF4077
|
|
FREMAX BD7041
|
|
GIRLING 6040771
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305046
57.17 €
-20%
45.73 €
|
|
HP (ZEBRA) 57902
|
|
INTERBRAKE MB641V
|
|
JAPANPARTS DI539
|
|
JURID 562203J
|
|
KAISHIN CBR090
|
|
KAVO PARTS BR5749
|
|
LPR M1608V
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
MALÒ D203028
|
|
MAPCO 15545
35.4 €
-0%
35.4 €
|
|
METELLI 231187C
|
|
MINTEX MDC1294
|
|
NIPPARTS J3305046
51.27 €
-20%
41.02 €
|
|
OPEN PARTS BDR178920
|
|
OPTIMAL BS7886
|
|
PAGID 54128
|
|
PEX 140367
|
|
QUINTON HAZELL BDC4981
|
|
REMSA 678920
|
|
REMSA 686810
|
|
ROADHOUSE 678920
|
|
ROADHOUSE 686810
|
|
sbs 1815203028
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92112800
|
|
TRW DF4077
|
|
MITSUBISHI MB928120
|
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 208 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 125 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 194 коня | бензин |
