спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADD64314 |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| дебелина | 47 mm |
| външен диаметър | 234 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 17 mm |
| тегло | 3,870 kg |
| центриращ диаметър | 56 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16169
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
A.B.S. 16169OE
|
|
ABE C36009ABE
22.01 €
-20%
17.61 €
|
|
AP 24601
|
|
APEC braking DSK237
|
|
ASHIKA 6006603
|
|
ASHUKI D09805
|
|
BORG & BECK BBD5042
|
|
BOSCH 0986AB6314
|
|
BOSCH 0986AB9529
|
|
Brake ENGINEERING DI955092
|
|
BRECO BS8211
|
|
BREMBO 09674810
|
|
BREMSI DBA649V
|
|
CAR 142897
|
|
CAR HPD897
|
|
CIFAM 8001165
|
|
COMLINE ADC0606V
31.02 €
-20%
24.82 €
|
|
DELPHI BG2656
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
EUROBRAKE 5815205106
|
|
FENOX TB217451
|
|
FERODO DDF387
|
|
FERODO DDF649
56.27 €
-20%
45.01 €
|
|
FERODO DDF6491
|
|
FOMAR Friction FO2470
|
|
FREMAX BD7704
|
|
FREMAX BD7722
|
|
fri.tech. BD0482
|
|
FTE BS4276
|
|
GIRLING 6031141
|
|
HELLA 8DD355104841
|
|
HELLA PAGID 8DD355104841
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306009
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
IPS Parts IBT1698
|
|
JAPANPARTS DI603
|
|
JAPKO 60603
|
|
JP GROUP 5263100109
|
|
JURID 561558J
|
|
KAGER 370197
|
|
KAISHIN CBR180
|
|
KAVO PARTS BR1707
|
|
KAVO PARTS BR1707C
|
|
KAWE 6109510
|
|
LPR T2541V
|
|
LPR T2961V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000089040
|
|
MAPCO 25507
|
|
MDR MFD2603
|
|
METELLI 231165
|
|
MINTEX MDC1032
|
|
MOTAQUIP LVBE124Z
|
|
NATIONAL NBD214
|
|
NECTO WN1027
|
|
NIPPARTS J3306009
25.01 €
-20%
20.01 €
|
|
NK 205106
|
|
NK 315106
|
|
NPS D330U03
|
|
NPS D330U09
|
|
PAGID 50213
|
|
PATRON PBD3114
|
|
PILENGA V451
|
|
PROTECHNIC PRD2285
36.97 €
-0%
36.97 €
|
|
QH Benelux 53246
|
|
QH Benelux HP53246
|
|
QH Talbros BDC4276
|
|
QH Talbros BSF4276
|
|
QUINTON HAZELL BDC4276
|
|
REMSA 6109510
|
|
ROADHOUSE 6109510
|
|
ROTINGER RT4095
|
|
ROTINGER RT4095T5
|
|
sbs 1815205106
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815315106
|
|
STELLOX 60201334SX
|
|
TEXTAR 92076900
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
TRISCAN 812041108
|
|
TRUSTING DF482
28.04 €
-0%
28.04 €
|
|
TRW DF3114
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
VILLAR 6281586
|
|
WOKING D6109510
|
|
DAIHATSU 4351287710
|
|
DAIHATSU 4351287718
|
|
DAIHATSU 4351287723
|
|
DAIHATSU 4351287725
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 101 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 84 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu GRAN MOVE (G3) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE II (A101) | 99 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III седан (G102) | 90 коня | бензин |
