спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADF124302 |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 52 mm |
| външен диаметър | 328 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 28 mm |
| тегло | 12,2 kg |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277342
|
|
A.B.S. 17985
|
|
A.B.S. 17985OE
|
|
ABE C3V027ABE
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
AP 25208
|
|
AP 25208V
|
|
APEC braking DSK2696
|
|
ATE 24013002121
|
|
BORG & BECK BBD5903S
|
|
Brake ENGINEERING DI956851S
|
|
BRECO BS8818
|
|
BRECO BV8818
|
|
BREMBO 09B02510
|
|
BREMBO 09B02511
|
|
BSF 11883V
|
|
CAR 1421505
|
|
CIFAM 8001272C
|
|
COMLINE ADC1916V
|
|
DELPHI BG9085
133.39 €
-20%
106.71 €
|
|
E.T.F. 194047
|
|
EUROBRAKE 5815204860
|
|
FERODO DDF1801C
135.8 €
-20%
108.64 €
|
|
FERODO DDF1801C1
|
|
FREMAX BD7304
|
|
fri.tech. BD1395
|
|
FTE BS7273
|
|
FTE BS7273B
|
|
GIRLING 6064725
|
|
HELLA 8DD355116181
|
|
HELLA PAGID 8DD355116181
|
|
JP GROUP 4963101209
|
|
JURID 562672JC
|
|
KAMOKA 103305
|
|
KAWE 6131910
|
|
LPR V1014V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406081100
|
|
MALÒ 1110382
|
|
MAPCO 25903
|
|
METELLI 231272C
|
|
METZGER 6110575
|
|
METZGER 6131910
|
|
MEYLE 5155215031PD
|
|
MGA D1951
|
|
MINTEX MDC2198
|
|
MOTAQUIP LVBD1537
|
|
NATIONAL NBD1760
|
|
NiBK RN1505
|
|
NK 204860
|
|
NK 314860
|
|
OPEN PARTS BDR251920
|
|
OPTIMAL BS8310
|
|
OPTIMAL BS8310C
|
|
PAGID 54963
|
|
PATRON PBD1714
|
|
PILENGA V583
|
|
QUINTON HAZELL BDC5848
|
|
REMSA 6131910
|
|
ROADHOUSE 6131910
|
|
ROTINGER RT21087
|
|
ROTINGER RT21087T5
|
|
sbs 1815204860
71.19 €
-0%
71.19 €
|
|
sbs 1815314860
|
|
ST-TEMPLIN 0311029820
|
|
ST-TEMPLIN 0311029825
|
|
STELLOX 60201701SX
|
|
TEXTAR 92196303
116.57 €
-20%
93.26 €
|
|
TEXTAR 92196305
|
|
TRISCAN 812027144
|
|
TRISCAN 812027144C
|
|
TRUSTING DF1395
|
|
TRW DF6472S
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
VAICO V9580017
|
|
WOKING D6131910
|
|
ZIMMERMANN 610371720
|
|
ZIMMERMANN 610371752
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
