спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADF124311 |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 48,4 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 23 mm |
| тегло | 6,46 kg |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17586
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
A.B.S. 17586OE
|
|
A.B.S. 18339
|
|
AP 25261
|
|
APEC braking DSK2203
|
|
ATE 24012501991
|
|
ATE 24032501991
|
|
BORG & BECK BBD5244
|
|
BOSCH 0986479173
|
|
BOSCH 0986479957
|
|
Brake ENGINEERING DI956915
|
|
BRECO BS8871
|
|
BREMBO 09A90510
|
|
BSF 11756V
|
|
CAR 1421741
|
|
CIFAM 800685
|
|
COMLINE ADC1912V
|
|
E.T.F. 192852
|
|
EUROBRAKE 5815202582
|
|
FERODO DDF2062C
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
FERODO DDF2062C1
|
|
FTE BS7404
|
|
FTE BS7404B
|
|
GALFER B1G22501991
|
|
GIRLING 6061383
|
|
HELLA 8DD355117961
|
|
HELLA PAGID 8DD355117961
|
|
JP GROUP 1563101600
|
|
JP GROUP 1563101609
|
|
JURATEK FOR137
|
|
JURATEK FOR167
|
|
JURID 562752JC
|
|
KAGER 371121
|
|
KAGER 371353
|
|
KAWE 6156010
|
|
LPR F1028V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406107100
|
|
MAGNETI MARELLI 360704025200
|
|
MALÒ 1110396
|
|
MAPCO 45826
|
|
MASTER-SPORT 24012501991SETMS
|
|
METELLI 230685
|
|
METZGER 25261
|
|
METZGER 6110668
|
|
MGA D1966
|
|
MINTEX MDC2342
|
|
MOTAQUIP LVBD1081Z
|
|
NATIONAL NBD1258
|
|
NATIONAL NBD1745
|
|
NiBK RN1213
|
|
NiBK RN1213DSET
|
|
NK 202582
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
NK 312582
|
|
OPTIMAL BS9158
|
|
PAGID 55377
|
|
PATRON PBD1565
|
|
PILENGA V547
|
|
QUINTON HAZELL BDC5487
|
|
REMSA 6156010
|
|
ROADHOUSE 6156010
|
|
sbs 1815202582
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
sbs 1815312582
|
|
STELLOX 60204848VSX
|
|
TEXTAR 92237703
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRISCAN 812010179
|
|
TRISCAN 812010179C
|
|
TRW DF6138
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VALEO 197461
|
|
VALEO 297461
|
|
WILMINK GROUP WG1054727
|
|
WOKING D6156010
|
|
ZIMMERMANN 250135220
|
|
ZIMMERMANN 250135252
|
|
ZIMMERMANN 250137120
|
|
ZIMMERMANN 250137152
|
|
FORD 1686722
|
|
FORD 1686723
|
|
FORD 1790221
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
