спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG04309 |
| дебелина на спирачния диск | 21,8 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| дебелина | 339 mm |
| външен диаметър | 255 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20 mm |
| тегло | 5,145 kg |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16161
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
A.B.S. 16161OE
|
|
ABE C30502ABE
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
AP 24373
|
|
AP X24373
|
|
APEC braking DSK611
|
|
ASHIKA 6005586
|
|
ASHUKI 09905050
|
|
ATE 24032201701
|
|
BORG & BECK BBD4989
|
|
BOSCH 0986478675
|
|
BOSCH 0986BB4347
|
|
BOSCH F026A00893
|
|
Brake ENGINEERING DI955181
|
|
BRECO BS8060
|
|
BREMBO 09558710
|
|
BREMBO 09558775
|
|
BREMBO DP30003
|
|
BREMSI DBA482V
|
|
BSF 11202V
|
|
CAR 142964
|
|
CAR HPD964
|
|
CIFAM 800405
|
|
COMLINE ADC1002V
40.96 €
-20%
32.77 €
|
|
DENCKERMANN B130085
|
|
DJ PARTS BD1078
|
|
E.T.F. 192830
|
|
EUROBRAKE 5815203401
|
|
FARCOM 230784
|
|
FENOX TB217605
|
|
FERODO DDF482
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FERODO DDF4821
|
|
FOMAR Friction FO2212
|
|
FREMAX BD2830
|
|
fri.tech. BD0304
|
|
FTE BS3955
|
|
GIRLING 6014281
|
|
HELLA 8DD355103281
|
|
HELLA PAGID 8DD355103281
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300505
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
ICER 78BD28302
|
|
IPS Parts IBT1586
|
|
JAPANPARTS DI586
|
|
JAPKO 60586
|
|
JP GROUP 3563100109
|
|
JURID 561642J
|
|
JURID 561642JC
|
|
KAGER 370510
|
|
KAISHIN CBR199
|
|
KAMOKA 103964
|
|
KAVO PARTS BR3204
|
|
KAVO PARTS BR3204C
|
|
KAWE 637510
|
|
LEMFÖRDER 1900002
|
|
LPR H2061V
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611805240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406026700
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085830
|
|
MAPCO 15506
|
|
MASTER-SPORT 24012201701SETMS
|
|
MAXGEAR 190936
|
|
MAXTECH 8652050000
|
|
MAXTECH 8652056060
|
|
MAXTECH 8652056880
|
|
MAXTECH 8652056980
|
|
MDR MFD2586
|
|
METELLI 230405
|
|
METZGER 6110507
|
|
METZGER 637510
|
|
MEYLE 37155210002
|
|
MEYLE 37155210002PD
|
|
MGA D1205
|
|
MINTEX MDC782
|
|
MOTAQUIP LVBD544Z
|
|
NATIONAL NBD446
|
|
NECTO WN706
|
|
NiBK RN1007
|
|
NIPPARTS J3300505
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
NK 203401
|
|
NK 313401
|
|
NPS H330I03
|
|
OPEN PARTS BDA119320
|
|
OPTIMAL BS3750
|
|
PAGID 51203
|
|
PARTS-MALL PRA003
|
|
PATRON PBD1428
|
|
PILENGA V605
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
PROTECHNIC PRD2213
43.95 €
-0%
43.95 €
|
|
QH Benelux 57403
|
|
QH Benelux HP57403
|
|
QH Talbros BDC3955
|
|
QH Talbros BSF3955
|
|
QUINTON HAZELL BDC3955
|
|
R BRAKE 78RBD22830
|
|
REMSA 637510
|
|
REMSA 831800
|
|
REMSA 831801
|
|
REMSA 831802
|
|
ROADHOUSE 637510
|
|
ROADHOUSE 831800
|
|
ROADHOUSE 831801
|
|
ROADHOUSE 831802
|
|
ROTINGER RT2078
|
|
ROTINGER RT2078T5
|
|
SAKURA 604054630
|
|
sbs 1815203401
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
sbs 1815313401
|
|
ST-TEMPLIN 0311016850
|
|
ST-TEMPLIN 0311016855
|
|
STELLOX 60203401VSX
|
|
TRISCAN 812043101
|
|
TRUSTING DF304
29.96 €
-0%
29.96 €
|
|
TRW DF1428
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VAICO V5280001
|
|
VALEO 186617
|
|
VALEO 297617
|
|
VEMA 98047
|
|
VILLAR 6280751
|
|
WOKING 8218300
|
|
WOKING 8218302
|
|
WOKING D637510
|
|
HYUNDAI 5171228300
|
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 106 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 127 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
