спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | H2061V |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| брой на дупките | 4 |
| минимална дебелина | 20 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 257 mm |
| за номер артикул | H2061V |
| височина | 34 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR H2061V
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
APEC braking DSK611
|
|
ATE 24012201701
|
|
BENDIX 561642B
|
|
BOSCH 0986478675
|
|
BRADI 1180524
|
|
Brake ENGINEERING DI955181
|
|
BRECO BS8060
|
|
BREMBO 09558710
|
|
CAR 142964
|
|
CIFAM 800405
|
|
DELPHI BG2628
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
DELPHI BG628
|
|
FERODO DDF482
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FREMAX BD2830
|
|
FTE BS3955
|
|
GRAF DF29405
|
|
INTERBRAKE HY061V
|
|
JAPANPARTS DI586
|
|
JURID 561642J
|
|
KWP 129405
|
|
KWP 129405L
|
|
METELLI 230405
|
|
MINTEX MDC782
|
|
PAGID 51203
|
|
PILENGA V605
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3955
|
|
REMSA 637510
|
|
ROADHOUSE 637510
|
|
TEXTAR 92062700
|
|
TRW DF1428
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
URPA 101445
|
|
VALEO 186617
|
|
VILLAR 6280751
|
|
ZIMMERMANN 285350000
|
|
HYUNDAI 5171228300
|
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 106 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 127 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
