спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9911.11 |
| за номер артикул | 09.9911.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 323 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 59,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25073V
|
|
ATE 24013001081
|
|
ATE 24113001081
|
|
BOSCH 0986479060
|
|
Brake ENGINEERING DI956026
|
|
BRECO BV8661
|
|
FERODO DDF1563
160.93 €
-20%
128.75 €
|
|
METELLI 230737C
|
|
sbs 16929
|
|
sbs 1815204791
60.37 €
-0%
60.37 €
|
|
TEXTAR 92122100
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
TRW DF4209S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
AUDI 3D0615301G
|
|
AUDI 4D0615301F
|
|
AUDI 4D0615301J
|
|
VW 3D0615301G
|
|
VW 4D0615301F
|
|
VW 4D0615301J
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
