спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A269.11 |
| за номер артикул | 09.A269.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 42,2 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25128V
|
|
ATE 24012202121
|
|
ATE 24112202121
|
|
BOSCH 0986479062
|
|
Brake ENGINEERING DI956259
|
|
BRECO BV8737
|
|
sbs 17607
|
|
sbs 18152047125
73.93 €
-0%
73.93 €
|
|
sbs 18152047126
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
TEXTAR 92122400
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
TEXTAR 92152300
|
|
TRW DF4269
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
AUDI 4E0615601A
|
|
AUDI 4E0615601K
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
