спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A271.11 |
| за номер артикул | 09.A271.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 252 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 40 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93192978
|
|
VAUXHALL 93194988
|
|
VAUXHALL 95513700
|
|
AP 05089E
|
|
ATE 24012002111
|
|
BENDIX 562456B
|
|
BOSCH 0986479308
|
|
Brake ENGINEERING DI956427
|
|
BRECO BS8695
|
|
FERODO DDF1520
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
JURID 562456J
|
|
sbs 17588
|
|
sbs 1815205208
58.04 €
-0%
58.04 €
|
|
sbs 1815205213
29.09 €
-0%
29.09 €
|
|
TEXTAR 92148900
|
|
TRW DF4824
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 197066
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
ZIMMERMANN 540249100
|
|
OPEL 4700455
|
|
OPEL 4708241
|
|
OPEL 4710944
|
|
OPEL 93192978
|
|
OPEL 93194988
|
|
OPEL 95513700
|
|
SUZUKI 5531162J00
|
|
SUZUKI 5531162J01
|
|
SUZUKI 5531162J02
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
