спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A421.10 |
| за номер артикул | 09.A421.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 103 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25087
|
|
ATE 24011601201
|
|
BOSCH 0986479352
|
|
BOSCH 0986AB6393
|
|
BOSCH 0986AB9605
|
|
BRECO BS8693
|
|
FERODO DDF1394
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
sbs 17076
|
|
sbs 1815205104
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815205106
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92129100
|
|
DAIHATSU 4351297202
|
|
DAIHATSU 4351297202000
|
| Daihatsu MOVE (L6_, L9_) | 42 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu MOVE (L6_, L9_) | 55 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VI (L251, L250_, L260_) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE (L2_) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
