спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205104 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,33 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 47 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 56 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15943
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
ATE 24011101391
|
|
BENDIX 561635
|
|
BENDIX 561635B
|
|
BORG & BECK BBD4050
|
|
BOSCH 0986478500
|
|
BRADI 1111114
|
|
BRECO BS7496
|
|
BREMBO 08587820
|
|
CAR 142896
|
|
DELPHI BG2535
33.16 €
-20%
26.53 €
|
|
EUROBRAKE 5815205104
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 607
|
|
FERODO DDF775
115.54 €
-20%
92.43 €
|
|
FIRST LINE FBD068
|
|
HELLA PAGID 8DD355104851
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306014
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
JURID 561635
|
|
JURID 561635J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2635
|
|
MINTEX MDC634
|
|
MOTAQUIP VBD446
|
|
PAGID 50805
|
|
PEX 140135
|
|
PILENGA 5456
|
|
QUINTON HAZELL BDC4224
|
|
sbs 1815205104
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
SEBRO 3142
|
|
TEXTAR 92077000
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TRISCAN 812041103
|
|
TRUSTING DF164
27.24 €
-0%
27.24 €
|
|
TRW DF2635
|
|
ZIMMERMANN 195130100
|
|
DAIHATSU 4351287709
|
|
DAIHATSU 4351287709000
|
|
DAIHATSU 4351287722
|
|
DAIHATSU 4351287722000
|
|
DAIHATSU 4351287727
|
|
DAIHATSU 4351287727000
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 68 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 37 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 48 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 52 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 54 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 101 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
