спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0163V |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 67 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 17 |
| външен диаметър | 307 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC3375D
|
|
APEC braking DSK362
|
|
BLUE PRINT ADT343105
232.24 €
-20%
185.79 €
|
|
BLUE PRINT ADT343111
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BORG & BECK BBD4101
|
|
Brake ENGINEERING DI955341
|
|
DELPHI BG3230
54.26 €
-20%
43.41 €
|
|
FERODO DDF937
154.45 €
-20%
123.56 €
|
|
FIRST LINE FBD1053
|
|
LUCAS DF4289
|
|
MINTEX MDC906
|
|
MOTAQUIP LVBD1027Z
|
|
NATIONAL NBD564
|
|
NIPPARTS J3312031
37.68 €
-20%
30.14 €
|
|
NK 204573
|
|
QUINTON HAZELL BDC5080
|
|
sbs 1815204573
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
SOLID AUTO (UK) T106086V
|
|
SOLID AUTO (UK) T106096V
|
|
TEXTAR 92150400
|
|
LEXUS 4243130100
|
|
LEXUS 4243130140
|
|
LEXUS 4243130190
|
|
LEXUS 4243130240
|
|
LEXUS 4243150040
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 264 коня | бензин |
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 284 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 276 коня | бензин |
