спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0307V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| външен диаметър | 277 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16074
78.39 €
-20%
62.72 €
|
|
ABE C35020ABE
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
ACDelco AC2643D
|
|
AP 24620
|
|
APEC braking DSK730
|
|
ASHIKA 6005520
|
|
ASHUKI C65220
|
|
ATE 24012201751
|
|
BENDIX 561765B
|
|
BLUE PRINT ADC44318
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
BORG & BECK BBD5006
|
|
BOSCH 0986478635
|
|
Brake ENGINEERING DI952340
|
|
BRECO BS8217
|
|
BRECO BS8217
|
|
BREMBO 09681710
|
|
CAR 142846
|
|
DELPHI BG2561
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DON MDC929
|
|
E.T.F. 197038
|
|
FERODO DDF460
72.12 €
-20%
57.7 €
|
|
FIRST LINE FBD515
|
|
FREMAX BD7038
|
|
fri.tech. DF353
|
|
GIRLING 6030311
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305020
50.01 €
-20%
40.01 €
|
|
IPS Parts IBT1520
|
|
JAPANPARTS DI520
|
|
JAPKO 60520
|
|
JURID 561765J
100.25 €
-20%
80.2 €
|
|
KAISHIN CBR012
|
|
KAVO PARTS BR5717
|
|
KAWE 646410
|
|
KAWE 646410
|
|
LPR D1181V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
LUCAS DF3031
|
|
MAGNETI MARELLI 360406000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406034000
|
|
MAPCO 45544
47.43 €
-0%
47.43 €
|
|
MEYLE 32155210000PD
|
|
MEYLE 32155210000PD
|
|
MINTEX MDC929
|
|
NATIONAL NBD364
|
|
NIPPARTS J3305020
34.41 €
-20%
27.53 €
|
|
NK 203017
|
|
NPS M330I20
|
|
OPTIMAL BS4640
|
|
PAGID 52219
|
|
PEX 140346
|
|
PILENGA V625
|
|
QH Benelux HP54991
|
|
QUINTON HAZELL BDC3916
|
|
QUINTON HAZELL HP54991
|
|
REMSA 64641
|
|
ROADHOUSE 64641
|
|
SASIC 9004849J
|
|
sbs 1815203017
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
SIMER D2255
|
|
SOLID AUTO (UK) M306010V
|
|
TEXTAR 92074600
|
|
TRISCAN 812042118
|
|
TRISCAN 812042118
|
|
TRUSTING DF353
48.89 €
-0%
48.89 €
|
|
TRW DF3031
|
|
VALEO 186653
|
|
VEMA 98423
|
|
VILLAR 6281406
|
|
WOKING D646410
|
|
MITSUBISHI MB407038
|
|
MITSUBISHI MB407039
|
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (LO3_P/G, L0_2P) | 88 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 88 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 70 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 103 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 99 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 105 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 88 коня | дизел |
