спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF353 |
| тегло | 12,784 kg |
| диаметър | 277 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| кръг на дупките | 87 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE MB407039
|
|
A.B.S. 16074
78.39 €
-20%
62.72 €
|
|
ABE C35020ABE
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
ACDelco AC2643D
|
|
AP 24620
|
|
APEC braking DSK730
|
|
ASHIKA 6005520
|
|
ASHIKA 600HH20
|
|
ASHUKI 09900205
|
|
ASHUKI 09900250
|
|
ATE 24012201751
|
|
BENDIX 561765B
|
|
BLUE PRINT ADC44318
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
BLUE PRINT ADC44363
70.92 €
-20%
56.74 €
|
|
BLUE PRINT ADG043102
|
|
BOSCH 0986478635
|
|
BRADI 1301424
|
|
BRECO BS8217
|
|
BREMBO 09681710
|
|
CAR 142680
|
|
CAR 142846
|
|
CAR HPD846
|
|
CIFAM 8001620C
|
|
COMLINE ADC0307V
47.18 €
-20%
37.74 €
|
|
DELPHI BG2561
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO DDF460
72.12 €
-20%
57.7 €
|
|
FREMAX BD7038
|
|
GIRLING 6030311
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300520
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305020
50.01 €
-20%
40.01 €
|
|
HP (ZEBRA) 57337
|
|
INTERBRAKE DG181V
|
|
JAPANPARTS DI520
|
|
JAPANPARTS DI596
|
|
JAPANPARTS DIH20
|
|
JURID 561765J
100.25 €
-20%
80.2 €
|
|
KAGER 370789
|
|
KAISHIN CBR012
|
|
KAVO PARTS BR5717
|
|
KAWE 646410
|
|
LPR D1181V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613014240
|
|
MALÒ D203017
|
|
MAPCO 45544
47.43 €
-0%
47.43 €
|
|
METELLI 231620C
|
|
METZGER 24620
|
|
MINTEX MDC929
|
|
NECTO WN951
|
|
NIPPARTS J3300520
|
|
NIPPARTS J3305020
34.41 €
-20%
27.53 €
|
|
NK 203017
|
|
OPTIMAL BS4640
|
|
PAGID 52219
|
|
PEX 140346
|
|
PILENGA V625
|
|
QUINTON HAZELL BDC3916
|
|
REMSA 633120
|
|
REMSA 646410
|
|
REMSA BDM633120
|
|
ROADHOUSE 633120
|
|
ROADHOUSE 646410
|
|
ROULUNDS RUBBER D2643
|
|
sbs 1815203017
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
sbs 242430
|
|
TEXTAR 92074600
|
|
TRISCAN 812042118
|
|
TRW DF3031
|
|
VALEO 186653
|
|
WOKING D646410
|
|
HYUNDAI HB403101
|
|
MITSUBISHI 527615H000
|
|
MITSUBISHI MB407038
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
