спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0438 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 40 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 260 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17092
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
ABE C43007ABE
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
ACDelco AC2628D
|
|
APEC braking DSK2095
|
|
ASHIKA 6103322
|
|
ASHUKI M61520
|
|
ATE 24011002691
|
|
BENDIX 562255B
|
|
BLUE PRINT ADM54361
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
BLUE PRINT ADM54361C
|
|
BORG & BECK BBD4433
|
|
BOSCH 0986479128
|
|
Brake ENGINEERING DI955998
|
|
CAR 142369
|
|
DELPHI BG3556
69.09 €
-20%
55.27 €
|
|
E.T.F. 190075
|
|
FEBI BILSTEIN 23443
32.59 €
-20%
26.07 €
|
|
FIRST LINE FBD1471
|
|
fri.tech. DF852
|
|
FTE BS5391
|
|
GIRLING 6042784
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3313027
41.93 €
-20%
33.54 €
|
|
JAPANPARTS DP322
|
|
JAPKO 61322
|
|
JURID 562255J
66.89 €
-20%
53.51 €
|
|
KAISHIN CBR268
|
|
KAVO PARTS BR4754
|
|
KAWE 683300
|
|
KAWE 683300
|
|
LPR M5014P
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
LUCAS DF4278
|
|
MAPCO 25525
|
|
METZGER 6833
|
|
METZGER 683300
|
|
MEYLE 35155230027
|
|
MEYLE 35155230027
|
|
MINTEX MDC1402
|
|
MOTAQUIP LVBE321Z
|
|
NATIONAL NBD1006
|
|
NIPPARTS J3313027
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
NK 203248
|
|
NK 313248
|
|
NPS M331A22
|
|
OPTIMAL BS7742
|
|
PAGID 54302
|
|
PEX 140827
|
|
PILENGA 5516
|
|
QH Benelux HP58095
|
|
QUINTON HAZELL BDC5391
|
|
QUINTON HAZELL HP58095
|
|
REMSA 6833
|
|
REMSA 683300
|
|
ROADHOUSE 6833
|
|
ROADHOUSE 683300
|
|
sbs 1815203248
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
sbs 1815313248
|
|
ST-TEMPLIN 011442121122
|
|
SWAG 83923443
|
|
SWAG 83923443
|
|
TEXTAR 92130200
|
|
TRISCAN 812050148
|
|
TRISCAN 812050148
|
|
TRUSTING DF852
|
|
TRW DF4278
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
VAICO V3240008
|
|
VALEO 197020
|
|
WOKING D683300
|
|
MAZDA B26Y26251
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 101 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 131 коня | бензин |
