спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0441V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 46 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 235 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17093
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
ABE C33015ABE
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
ACDelco AC2537D
|
|
AP 24763
|
|
APEC braking DSK303
|
|
ATE 24012202071
|
|
BENDIX 562022B
|
|
BLUE PRINT ADM54364
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BORG & BECK BBD4226
|
|
BOSCH 0986478787
|
|
Brake ENGINEERING DI956053
|
|
BRECO BS8355
|
|
BRECO BS8355
|
|
BREMBO 09782410
|
|
CAR 142862
|
|
CIFAM 800668C
|
|
DELPHI BG3508
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23439
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF1104
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FIRST LINE FBD1213
|
|
fri.tech. DF513
|
|
FTE BS5148
|
|
GIRLING 6030891
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303068
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
ICER 78BD3265
|
|
JURID 562022J
|
|
KAISHIN CBR170
|
|
KAVO PARTS BR4748
|
|
KAWE 683410
|
|
KAWE 683410
|
|
LPR M5839V
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
LUCAS DF4120
|
|
MAPCO 15528
|
|
METELLI 230668C
|
|
METZGER 68341
|
|
MEYLE 35155210012
|
|
MEYLE 35155210012
|
|
MINTEX MDC1418
|
|
MOTAQUIP LVBE319Z
|
|
NATIONAL NBD1048
|
|
NIPPARTS J3303044
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
NK 203234
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 313234
|
|
NPS M330A11
|
|
OPTIMAL BS6050
|
|
PAGID 50295
|
|
PILENGA V514
|
|
QH Benelux HP57909
|
|
QUINTON HAZELL BDC5148
|
|
QUINTON HAZELL HP57909
|
|
REMSA 68341
|
|
ROADHOUSE 68341
|
|
sbs 1815203234
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 1815313234
|
|
SIMER D2262
|
|
SOLID AUTO (UK) M206053
|
|
ST-TEMPLIN 011442121117
|
|
STOP 562022S
|
|
SWAG 83923439
|
|
SWAG 83923439
|
|
TEXTAR 92103000
|
|
TRISCAN 812050130
|
|
TRISCAN 812050130
|
|
TRUSTING DF513
30.71 €
-0%
30.71 €
|
|
TRW DF3089
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
TRW DF4120
|
|
VAICO V3280015
|
|
VILLAR 6281282
|
|
WOKING D683410
|
|
ZIMMERMANN 370307000
|
|
MAZDA B26Y3325XA
|
|
MAZDA BJ0Y3325X
|
|
MAZDA BJOY3325X
|
| Mazda 323 S IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda DEMIO (DW) | 63 коня | бензин |
| Mazda 1300 | 60 коня | бензин |
| Mazda DEMIO (DW) | 72 коня | бензин |
| Mazda DEMIO (DW) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
