спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF513 |
| тегло | 9,208 kg |
| диаметър | 235 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 46 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17093
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
ABE C33015ABE
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
ACDelco AC2537D
|
|
AP 24763
|
|
APEC braking DSK303
|
|
ASHUKI 09904403
|
|
ATE 24012202071
|
|
BOSCH 0986478787
|
|
BRADI 1266024
|
|
BRECO BS8355
|
|
BREMBO 09782410
|
|
CAR 142862
|
|
CAR HPD862
|
|
CIFAM 800668C
|
|
COMLINE ADC0441V
36.07 €
-20%
28.85 €
|
|
DELPHI BG3508
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
E.T.F. 193265
|
|
FEBI BILSTEIN 23439
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF1104
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FREMAX BD3265
|
|
FTE BS5148
|
|
GIRLING 6041202
|
|
GRAF DF29620
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303068
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
HP (ZEBRA) 57909
|
|
INTERBRAKE MZ781V
|
|
KAISHIN CBR170
|
|
KAVO PARTS BR4748
|
|
KAWE 683410
|
|
KWP 129620
|
|
LPR M5839V
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
MALÒ D203234
|
|
MAPCO 15528
|
|
METELLI 230668C
|
|
METZGER 683410
|
|
MINTEX MDC1418
|
|
NECTO WN1110
|
|
NIPPARTS J3303044
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
NIPPARTS J3303068
|
|
NK 203234
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
OPTIMAL BS6050
|
|
PAGID 50295
|
|
PEX 140296
|
|
PILENGA V514
|
|
QUINTON HAZELL BDC5148
|
|
REMSA 683410
|
|
REMSA BDM678120
|
|
ROADHOUSE 683410
|
|
ROULUNDS RUBBER D2537
|
|
sbs 1815203234
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 222214
|
|
sbs 222214V
|
|
ST-TEMPLIN 011442121117
|
|
SWAG 83923439
|
|
TEXTAR 92103000
|
|
TRISCAN 812050133
|
|
TRW DF4120
|
|
ZIMMERMANN 370307000
|
|
MAZDA B26Y3325XA
|
|
MAZDA BJ0Y3325X
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
