спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0457V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 44,5 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 258 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17938
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
ABE C33089ABE
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
ACDelco AC3080D
|
|
AP 25183E
|
|
APEC braking DSK2630
|
|
ASHIKA 6003325
|
|
ASHUKI 09906803
|
|
ATE 24012301121
|
|
BENDIX 562564BC
|
|
BLUE PRINT ADM543100
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BORG & BECK BBD4700
|
|
BOSCH 0986479541
|
|
Brake ENGINEERING DI956774
|
|
BRECO BS8793
|
|
BRECO BS8793
|
|
BREMBO 09A96814
|
|
CAR 1421377
|
|
CIFAM 800983
|
|
CIFAM 800983C
|
|
DELPHI BG4254
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
E.T.F. 193284
|
|
FERODO DDF1738
83.48 €
-20%
66.79 €
|
|
FIRST LINE FBD1784
|
|
FREMAX BD6036
|
|
fri.tech. DF1254
|
|
GIRLING 6049661
|
|
GRAF DF29983
|
|
IPS Parts IBT1305
|
|
JAPANPARTS DI325
|
|
JAPKO 60325
|
|
JURATEK FOR163
|
|
JURID 562564JC
|
|
KAISHIN CBR398
|
|
KAVO PARTS BR4769
|
|
KAWE 6126610
|
|
LPR M5017V
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406077700
|
|
METELLI 230983
|
|
METELLI 230983C
|
|
METZGER 612661
|
|
METZGER 6126610
|
|
MEYLE 35155210030
|
|
MINTEX MDC2042
|
|
MOTAQUIP LVBD1299Z
|
|
NATIONAL NBD1509
|
|
NIPPARTS N3303086
48.84 €
-20%
39.08 €
|
|
NK 203267
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
NK 313267
|
|
OPEN PARTS BDA249020
|
|
OPTIMAL BS8738
|
|
PAGID 54668
|
|
PILENGA V535
|
|
QUINTON HAZELL BDC5754
|
|
REMSA 612661
|
|
REMSA 6126610
|
|
ROADHOUSE 612661
|
|
ROADHOUSE 6126610
|
|
sbs 1815203267
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
sbs 1815313267
|
|
TEXTAR 92166800
|
|
TRUSTING DF1254
|
|
TRW DF4966
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
VAICO V3280011
|
|
WOKING D6126610
|
|
ZIMMERMANN 370308100
|
|
MAZDA DF7133251
|
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
