спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC1821V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 40,6 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 240,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17535
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
ABE C3F027ABE
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
ACDelco AC2842D
|
|
AP 24815
|
|
APEC braking DSK2219
|
|
ATE 24012001841
|
|
BENDIX 562296B
|
|
BLUE PRINT ADL144302
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
BORG & BECK BBD4406
|
|
BOSCH 0986479121
|
|
Brake ENGINEERING DI956272
|
|
BRECO BS8441
|
|
BRECO BS8441
|
|
BREMBO 09861610
|
|
CAR 1421013
|
|
CIFAM 800754C
|
|
DELPHI BG3839
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
E.T.F. 198929
|
|
FARCOM 231073
|
|
FERODO DDF1179
80.6 €
-20%
64.48 €
|
|
FIRST LINE FBD1438
|
|
fri.tech. DF1082
|
|
FTE BS5420
|
|
GIRLING 6043751
|
|
ICER 78BD8929
|
|
JURATEK FIA105
|
|
JURID 562296J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
KAGER 371085
|
|
LPR F2004V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406023700
|
|
METELLI 230754C
|
|
METZGER 24815
|
|
MEYLE 2155210026
|
|
MEYLE 2155210026
|
|
MINTEX MDC1689
|
|
MOTAQUIP LVBD1167
|
|
NATIONAL NBD1316
|
|
NK 202343
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
NK 312343
|
|
OPEN PARTS BDA223420
|
|
OPTIMAL BS7660
|
|
PAGID 54180PRO
|
|
PILENGA V044
|
|
QH Benelux HP58221
|
|
QUINTON HAZELL BDC5420
|
|
QUINTON HAZELL HP58221
|
|
REMSA 67451
|
|
ROADHOUSE 67451
|
|
SASIC 6106001
|
|
sbs 1815202343
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815312343
|
|
SIMER D2021
|
|
TEXTAR 92118000
|
|
TEXTAR 92118003
|
|
TRISCAN 812015123
|
|
TRISCAN 812015123
|
|
TRUSTING DF1082
37.66 €
-0%
37.66 €
|
|
TRW DF4375
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VAICO V2480022
|
|
VALEO 186744
|
|
VEMA 98614
|
|
VILLAR 6281571
|
|
WAGNER WGR11791
|
|
WOKING D674510
|
|
ZIMMERMANN 230236720
|
|
FIAT 46788929
|
|
FORD 1541806
|
|
FORD 9S511125DA
|
| Fiat PANDA (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat 500 C (312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA Van (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RU8) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 100 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 95 коня | дизел |
| Fiat PANDA Van (169) | 60 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 60 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
