спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1179 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 40,5 mm |
| тегло | 8,45 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1179
80.6 €
-20%
64.48 €
|
|
FERODO DDF11791
|
|
FERODO DDF1179C
|
|
FERODO DDF1179C1
|
|
APEC braking DSK2219
|
|
ATE 24012001841
|
|
ATE 420184
|
|
BENDIX 562296B
|
|
BENDIX 562296BC
|
|
BLUE PRINT ADL144302
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
BOSCH 0986479121
|
|
Brake ENGINEERING 956272
|
|
Brake ENGINEERING DI956272
|
|
BRECO BS8441
|
|
BREMBO 09861610
|
|
BREMBO 09861610
|
|
DELPHI BG3839
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FERODO DDF11791
|
|
JURID 562296J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
JURID 562296JC
|
|
LPR F2004V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1153424
|
|
MAGNETI MARELLI 1153424
|
|
METELLI 230754
|
|
METELLI 230754
|
|
MGA D1463
|
|
MINTEX MDC1689
|
|
NATIONAL NBD1316
|
|
NECTO WN1201
|
|
PAGID 54180
|
|
QH Benelux 58221
|
|
QUINTON HAZELL BDC5420
|
|
QUINTON HAZELL BDC5420P
|
|
ROADHOUSE 674510
|
|
ROADHOUSE 674510
|
|
sbs 1815202343
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92118000
|
|
TRW DF4375
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VALEO 186744
|
|
WAGNER WGR11791
|
|
ZIMMERMANN 230236700
|
|
FIAT 1541806
|
|
FIAT 46788929
|
|
FIAT 51742727
|
|
FORD 1541806
|
| Fiat PANDA (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat 500 C (312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RU8) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 100 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 95 коня | дизел |
