спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2004V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2004V |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| височина | 40,5 mm |
| диаметър | 240 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2004V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
APEC braking DSK2219
|
|
ATE 24012001841
|
|
BENDIX 562296B
|
|
BOSCH 0986479121
|
|
Brake ENGINEERING DI956272
|
|
BRECO BS8441
|
|
BREMBO 09861610
|
|
CAR 1421013
|
|
CIFAM 800754
|
|
DELPHI BG3839
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FERODO DDF1179
80.6 €
-20%
64.48 €
|
|
GRAF DF29754
|
|
INTERBRAKE FT261V
|
|
JURID 562296J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
METELLI 230754
|
|
MINTEX MDC1689
|
|
OPEN PARTS BDA223420
|
|
PAGID 54180PRO
|
|
PILENGA V044
|
|
QUINTON HAZELL BDC5420
|
|
REMSA 674510
|
|
ROADHOUSE 674510
|
|
sbs 1815202343
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92118000
|
|
TRW DF4375
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VALEO 186744
|
|
ZIMMERMANN 230236700
|
|
FIAT 1541806
|
|
FIAT 46788929
|
|
FIAT 51742727
|
|
FORD 9S511125DA
|
| Fiat PANDA (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA Van (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RU8) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 95 коня | дизел |
| Fiat 500 (312) | 95 коня | дизел |
