спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC3008 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 82 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17728
77.73 €
-20%
62.18 €
|
|
A.B.S. 17728C
144.83 €
-20%
115.86 €
|
|
ACDelco AC3232D
|
|
AP 14939
|
|
AP 14939Y
|
|
APEC braking DSK2398
|
|
ATE 24011101482
|
|
Automotive Bearings ABK788
|
|
BENDIX 562377B
|
|
BORG & BECK BBD5794S
|
|
BOSCH 0986479277
|
|
Brake ENGINEERING DI956713
|
|
BRECO BS7730
|
|
BRECO BS7730
|
|
BRECO BY7730
|
|
BRECO BY7730
|
|
BREMBO 08A23817
|
|
BRT Bearings PWK0788
|
|
CAR 1421218
|
|
CAR 1421509
|
|
CAR HPD1218
|
|
CIFAM 800584
|
|
DELPHI BG9030RS
109.93 €
-20%
87.94 €
|
|
E.T.F. 196328
|
|
FARCOM 231135
|
|
FEBI BILSTEIN 28156
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
FERODO DDF1656
116.64 €
-20%
93.31 €
|
|
FIRST LINE FBK988
|
|
FREMAX BD6328
|
|
fri.tech. DF1481A
|
|
fri.tech. DF415
|
|
FTE BS7087L
|
|
GIRLING 6046906
|
|
GIRLING DF29584
|
|
JURATEK REN177C
|
|
JURID 562377J
|
|
KAWE 6104820
|
|
KAWE 6104820
|
|
KWP 129584
|
|
LPR R1031PC
|
|
MAPCO 15137
|
|
METELLI 230584
|
|
METZGER 14939Y
|
|
MEYLE 16155230003
|
|
MEYLE 16155230003
|
|
MINTEX MDC2201
|
|
MOTAQUIP LVBD1306Z
|
|
NATIONAL NBD1500
|
|
NK 203967
|
|
NK 313967
|
|
OPEN PARTS BDA216610
|
|
PAGID 55232
|
|
PEX 140835
|
|
PEX 140835N
|
|
PILENGA 5726
|
|
QUINTON HAZELL BDC5762
|
|
REMSA 610482
|
|
ROADHOUSE 610482
|
|
SASIC 6104013
|
|
sbs 1815203967
157.16 €
-0%
157.16 €
|
|
sbs 1815313967
|
|
SKF VKBD1009
|
|
SKF VKBD1009
|
|
SNR KF15579U
|
|
SWAG 60928156
|
|
SWAG 60928156
|
|
TEXTAR 92223200
|
|
TRISCAN 812025143
|
|
TRISCAN 812025143
|
|
TRUSTING DF1481A
97.83 €
-0%
97.83 €
|
|
TRUSTING DF415
79.72 €
-0%
79.72 €
|
|
TRW DF4690BS
146.74 €
-20%
117.39 €
|
|
VAICO V4640007
|
|
VALEO 186720
|
|
VALEO 197311
|
|
VILLAR 6282104
|
|
WOKING D6104820
|
|
ZIMMERMANN 470242200
|
|
RENAULT 7701208230
|
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
