спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC9063V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 59,2 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| външен диаметър | 301 mm |
| брой на дупките | 9 |
| центриращ диаметър | 83 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI BG9062
179.05 €
-20%
143.24 €
|
|
FERODO FCR329A
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
JURATEK FIV124
|
|
NATIONAL NBD1765
|
|
NK 202361
|
|
NK 312361
|
|
sbs 1815202361
63.85 €
-0%
63.85 €
|
|
sbs 1815312361
|
|
IVECO 2996122
|
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
