спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2466 |
| диаметър | 239 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 58,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 42,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LADA 21080350107000
|
|
LADA 21083501070
|
|
LADA 21O835O1O7O
|
|
LADA 21O8O35O1O7OOO
|
|
A.B.S. 15860
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
A.B.S. 1586O
|
|
ACDelco AC2047D
|
|
ACDelco AC2O47D
|
|
AP 14241
|
|
APEC braking DSK142
|
|
ATE 2401120125102
|
|
ATE 24O112O1251O2
|
|
ATE 24011201251
|
|
ATE 24O112O1251
|
|
ATE 412125
|
|
BENDIX 338780
|
|
BENDIX 33878O
|
|
BENDIX 561388
|
|
BENDIX 561388B
|
|
BOSCH 0986478747
|
|
BOSCH BD660
|
|
BOSCH BD66O
|
|
BOSCH O986478747
|
|
BRADI 1210314
|
|
BRADI 121O314
|
|
Brake ENGINEERING 952500
|
|
Brake ENGINEERING 9525OO
|
|
Brake ENGINEERING DI952500
|
|
Brake ENGINEERING DI9525OO
|
|
BRECO BS7394
|
|
BREMBO 08521110
|
|
BREMBO O852111O
|
|
CAR 142371
|
|
CIFAM 800205
|
|
CIFAM 8OO2O5
|
|
FEDERAL MOGUL RT2966
|
|
FERODO DDF215
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FIRST LINE FBD351
|
|
FREMAX BD1071
|
|
FREMAX BD1O71
|
|
FTE BS3653
|
|
GIRLING 6017483
|
|
GIRLING 6O17483
|
|
GRAF DF29205
|
|
GRAF DF292O5
|
|
HOLZHÄUSER 13454037
|
|
HOLZHÄUSER 13454O37
|
|
HP (ZEBRA) 53603
|
|
HP (ZEBRA) 536O3
|
|
JURID 561388J
|
|
JURID 8290384
|
|
JURID 8290384320
|
|
JURID 829O384
|
|
JURID 829O38432O
|
|
KAGER 370029
|
|
KAGER 37OO29
|
|
MAGNETI MARELLI 353612102140
|
|
MAGNETI MARELLI 353612103140
|
|
MAGNETI MARELLI 3536121O214O
|
|
MAGNETI MARELLI 3536121O314O
|
|
METELLI 230205
|
|
METELLI 23O2O5
|
|
MGA D1005
|
|
MGA D1OO5
|
|
MINTEX MDC595
|
|
NATIONAL NBD186
|
|
NATIONAL NBD251
|
|
NECTO WN475
|
|
NK 202311
|
|
NK 2O2311
|
|
PAGID 51703
|
|
PAGID 517O3
|
|
PEX 140244
|
|
PEX 14O244
|
|
PILENGA 5222
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3653
|
|
QUINTON HAZELL BSF3653
|
|
REMSA 608900
|
|
REMSA 608900
|
|
REMSA 6O89OO
|
|
REMSA 6O89OO
|
|
ROADHOUSE 608900
|
|
ROADHOUSE 6O89OO
|
|
ROULUNDS BRAKING D2047
|
|
ROULUNDS BRAKING D2O47
|
|
sbs 1815202311
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
sbs 18152O2311
|
|
sbs 815191501
|
|
sbs 8151915O1
|
|
SEBRO 103603
|
|
SEBRO 1O36O3
|
|
TEXTAR 92039100
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
TEXTAR 92O391OO
|
|
TEXTAR 982000391
|
|
TEXTAR 982OOO391
|
|
TRW DF1748
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
TRW DF1748BP
|
|
TRW DF1748T
|
|
UNIPART GBD686
|
|
VALEO 185109
|
|
VALEO 1851O9
|
|
VALEO 186173
|
|
WOKING P608900
|
|
WOKING P6O89OO
|
|
ZIMMERMANN 300209200
|
|
ZIMMERMANN 3OO2O92OO
|
