спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92039100 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 239 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
| височина | 42,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 58,5 mm |
| тегло | 3,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0391 0 1 |
| Дължина на опаковка | 27 cm |
| Широчина на опаковка | 25,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000391
|
|
TEXTAR 98200039101
|
|
LADA 21083501070
|
|
APEC braking DSK142
|
|
ATE 24011201251
|
|
ATE 24031201251
|
|
ATE 412125
|
|
ATE 512125
|
|
AUGROS 5298803P
|
|
BARUM BAR12125
|
|
BENDIX 561388B
|
|
BOSCH 0986478747
|
|
BOSCH 986478747
|
|
BOSCH BD660
|
|
BRADI 1210314
|
|
BREMBO 08521110
|
|
BREMBO 08521111
|
|
BREMBO 08521114
|
|
BREMBO 8521110
|
|
COMLINE ADC2102
|
|
DELPHI BG2466
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
DELPHI BG466
|
|
FERODO DDF215
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FERODO DDF2151
|
|
FTE BS3653
|
|
HELLA PAGID 355101481
|
|
HELLA PAGID 8DD355101481
|
|
JURID 561388J
|
|
JURID 8290384
|
|
MGA D1005
|
|
MINTEX MDC595
|
|
NK 202311
|
|
NK 312311
|
|
OBTEC A/S 815191501
|
|
OPTIMAL BS0890
|
|
PAGID 51703
|
|
QUINTON HAZELL BDC3653
|
|
REMSA 608900
|
|
ROADHOUSE 608900
|
|
sbs 1815202311
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
SEBRO 3603
|
|
TRW DF1748
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
WAGNER WGR02151
|
|
ZIMMERMANN 300209200
|
|
ZIMMERMANN 300209220
|
|
ZIMMERMANN 300209270
|
|
ZIMMERMANN 300209272
|
|
ZIMMERMANN 300209275
|
