спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1748 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 239 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
| центриращ диаметър | 58,5 mm |
| височина | 42,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LADA 21083501070
|
|
A.B.S. 15860
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
ABEX W0475
|
|
APEC braking DSK142
|
|
ATE 24011201251
|
|
ATE 24031201251
|
|
ATE 412125
|
|
BENDIX 338780
|
|
BENDIX 561388B
|
|
BOSCH 0986478747
|
|
BOSCH 0986479905
|
|
BOSCH 0986479R61
|
|
BOSCH 0986BB4075
|
|
BOSCH 986478747
|
|
BRADI 1210314
|
|
Brake ENGINEERING DI952500
|
|
BREMBO 08521110
|
|
CAR 142371
|
|
CAR HPD371
|
|
DBA DBA870
|
|
DELPHI BG2466
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
DELPHI BG466
|
|
DELPHI BS3653
|
|
FAG BS3653
|
|
FERODO DDF215
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FERODO DDF2151
|
|
FIRST LINE FBD351
|
|
FTE BS3653
|
|
GIRLING 6017483
|
|
GRAF DF29205
|
|
HELLA 8DD355101481
|
|
JURID 561388J
|
|
MAGNETI MARELLI 353612103140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040140
|
|
MAPCO 15027
|
|
METELLI 230205
|
|
MINTEX MDC595
|
|
NK 202311
|
|
NK 312311
|
|
OBTEC A/S 191501
|
|
OBTEC A/S 815191501
|
|
PAGID 51703
|
|
PEX 140244
|
|
QH Benelux 53603
|
|
QUINTON HAZELL BDC3653
|
|
QUINTON HAZELL BSF3653
|
|
REMSA 608900
|
|
ROADHOUSE 608900
|
|
SEBRO 3603
|
|
TEXTAR 92039100
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
TEXTAR 98200039101
|
|
TRISCAN 812070102
|
|
TRUSTING DF214
21.21 €
--0%
21.21 €
|
|
VALEO 186173
|
|
VALEO 297973
|
|
ZIMMERMANN 3002092
|
|
ZIMMERMANN 300209200
|
|
ZIMMERMANN 300209250
|
