спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2495 |
| диаметър | 289 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 100 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 64,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC2247D
|
|
ALFA DR6238
|
|
AP 24247
|
|
APEC braking DSK2074
|
|
APEC braking DSK2O74
|
|
ASHIKA 6002271
|
|
ASHIKA 6OO2271
|
|
ATE 2401200168102
|
|
ATE 24O12OO1681O2
|
|
ATE 24012001681
|
|
ATE 24O12OO1681
|
|
ATE 420168
|
|
ATE 42O168
|
|
BENDIX 561502
|
|
BENDIX 561502B
|
|
BENDIX 5615O2
|
|
BENDIX 5615O2B
|
|
BLUE PRINT ADT343100
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BLUE PRINT ADT3431OO
|
|
BOSCH 0986478453
|
|
BOSCH O986478453
|
|
BRADI 1526124
|
|
BRECO BS7969
|
|
BREMBO 09517310
|
|
BREMBO 09517314
|
|
BREMBO O9517314
|
|
BREMBO O951731O
|
|
CAR 142928
|
|
CIFAM 800642
|
|
CIFAM 8OO642
|
|
COMLINE ADC0173V
47.18 €
-20%
37.74 €
|
|
COMLINE ADCO173V
|
|
FEDERAL MOGUL RT2759
|
|
FERODO DDF596
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FIRST LINE FBD561
|
|
FTE BS3819
|
|
GIRLING 6014181
|
|
GIRLING 6O14181
|
|
GRAF DF29642
|
|
HP (ZEBRA) 57362
|
|
JAPANPARTS DI271
|
|
JURATEK TOY104
|
|
JURATEK TOY1O4
|
|
JURID 561502J
|
|
JURID 5615O2J
|
|
JURID 8290739
|
|
JURID 829O739
|
|
KAGER 370599
|
|
KAGER 37O599
|
|
KAVO PARTS BR9342
|
|
KAVO PARTS BR9342C
|
|
MGA D1434
|
|
MINTEX MDC891
|
|
NATIONAL NBD478
|
|
NECTO WN676
|
|
NIPPARTS J3302071
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NIPPARTS J33O2O71
|
|
NK 209948
|
|
NK 2O9948
|
|
PAGID 53621
|
|
PEX 140570
|
|
PEX 14O57O
|
|
PILENGA V657
|
|
QUINTON HAZELL BDC3819
|
|
QUINTON HAZELL BDC3819P
|
|
QUINTON HAZELL BDC5092
|
|
QUINTON HAZELL BDC5O92
|
|
QUINTON HAZELL BSF3819
|
|
REMSA 649710
|
|
REMSA 64971O
|
|
ROADHOUSE 649710
|
|
ROADHOUSE 64971O
|
|
ROULUNDS BRAKING D2247
|
|
sbs 1815209948
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
sbs 18152O9948
|
|
TEXTAR 92076300
|
|
TEXTAR 92O763OO
|
|
TRW DF1418
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
VALEO 186547
|
|
TOYOTA 4351235110
|
|
TOYOTA 435123511O
|
|
TOYOTA 4351235190
|
|
TOYOTA 435123519O
|
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 88 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 102 коня | дизел |
