спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0173V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 64 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| външен диаметър | 289 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 100 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15980
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
ACDelco AC3342D
|
|
AP 24247E
|
|
AP 24247E
|
|
APEC braking DSK2074
|
|
ASHIKA 6002271
|
|
ATE 24012001681
|
|
BENDIX 561502B
|
|
BLUE PRINT ADT343100
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BORG & BECK BBD5197
|
|
Brake ENGINEERING DI955073
|
|
BRECO BS7969
|
|
BRECO BS7969
|
|
BREMBO 09517310
|
|
BREMBO 09517314
|
|
CAR 142928
|
|
DELPHI BG2495
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
FERODO DDF596
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FIRST LINE FBD561
|
|
fri.tech. DF346
|
|
FTE BS3819
|
|
GIRLING 6014181
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302071
51.46 €
-20%
41.17 €
|
|
IPS Parts IBT1271
|
|
JAPANPARTS DI271
|
|
JAPKO 60271
|
|
JURATEK TOY104
|
|
JURID 561502J
|
|
KAVO PARTS BR9342
|
|
KAWE 649710
|
|
KAWE 649710
|
|
KEY PARTS KBD5197
|
|
LPR T2481V
|
|
LUCAS DF1418
|
|
MAPCO 45556
|
|
MEYLE 30155210019
|
|
MEYLE 30155210019
|
|
MINTEX MDC891
|
|
MOTAQUIP LVBE247Z
|
|
NATIONAL NBD478
|
|
NIPPARTS J3302071
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 209948
|
|
OPTIMAL BS4970
|
|
PAGID 53621
|
|
PEX 14057
|
|
PILENGA V657
|
|
QH Benelux HP57362
|
|
QUINTON HAZELL BDC3819
|
|
QUINTON HAZELL HP57362
|
|
REMSA 64971
|
|
REMSA 649710
|
|
ROADHOUSE 64971
|
|
ROADHOUSE 649710
|
|
sbs 1815209948
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
SIMER D2254
|
|
SOLID AUTO (UK) T106061V
|
|
TEXTAR 92076300
|
|
TRISCAN 812013138
|
|
TRISCAN 812013138
|
|
TRUSTING DF346
|
|
TRW DF1418
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
VILLAR 6281637
|
|
WOKING D649710
|
|
TOYOTA 4351235110
|
|
TOYOTA 4351235190
|
|
VW J4351235190
|
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 143 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 114 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 140 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 94 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) | 112 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
