спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1418 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| центриращ диаметър | 100 mm |
| височина | 64,35 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 10,5 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15980
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
ABEX W0676
|
|
ACDelco AC2247D
|
|
APEC braking DSK2074
|
|
ATE 24012001681
|
|
BENDIX 561502B
|
|
BENDIX 561502BC
|
|
BLUE PRINT ADT343100
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BORG & BECK BBD5197
|
|
BOSCH 0986478453
|
|
BOSCH 0986479S24
|
|
BOSCH 0986AB6344
|
|
BOSCH 0986AB9558
|
|
BOSCH 0986AB9769
|
|
BOSCH 0986BB4293
|
|
BOSCH F026A00970
|
|
BRADI 1526124
|
|
Brake ENGINEERING DI955073
|
|
BREMBO 09517310
|
|
BREMBO 09517314
|
|
CAR 142928
|
|
CAR HPD928
|
|
DBA DBA780
|
|
DBA MTD780
|
|
DELPHI BG2495
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
DELPHI BG495
|
|
DELPHI BG600
|
|
DELPHI BS3819
|
|
FAG BS3819
|
|
FEBI BILSTEIN 31553
46.38 €
-20%
37.11 €
|
|
FERODO DDF596
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FERODO DDF5961
|
|
FIRST LINE FBD561
|
|
FTE BS3819
|
|
GIRLING 6014181
|
|
HELLA 8DD355104761
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302071
51.46 €
-20%
41.17 €
|
|
JAPANPARTS DI271
|
|
JURID 561502J
|
|
JURID 561502JC
|
|
LPR T2481V
|
|
MAPCO 45556
|
|
METELLI 230642
|
|
MEYLE 30155210019
|
|
MEYLE 30155210019PD
|
|
MGA D1434
|
|
MINTEX MDC891
|
|
NATIONAL NBD478
|
|
NIPPARTS J3302071
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 209948
|
|
NK 319948
|
|
OBTEC A/S 333326V
|
|
PAGID 53621
|
|
PEX 140570
|
|
PILENGA V657
|
|
QH Benelux 57362
|
|
QUINTON HAZELL BDC3819
|
|
QUINTON HAZELL BSF3819
|
|
REMSA 649710
|
|
ROADHOUSE 649710
|
|
ROULUNDS RUBBER D2247
|
|
SWAG 81931553
|
|
TEXTAR 92076300
|
|
TEXTAR 98200076301
|
|
TRISCAN 812013138
|
|
TRUSTING DF346
|
|
VALEO 186547
|
|
WOKING P649710
|
|
TOYOTA 4351235110
|
|
TOYOTA 4351235190
|
|
TOYOTA 4351235270
|
|
VW J4351235190
|
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 143 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 114 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 140 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 94 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) | 112 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
