спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3171 |
| диаметър | 279 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 53 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16942
|
|
AP 24554
|
|
APEC braking DSK686
|
|
ASHIKA 6002296
|
|
ASHIKA 6OO2296
|
|
ATE 2401220183102
|
|
ATE 24O122O1831O2
|
|
ATE 24012201831
|
|
ATE 24O122O1831
|
|
ATE 422183
|
|
BENDIX 561749B
|
|
BENDIX 562076
|
|
BENDIX 562076B
|
|
BENDIX 562O76
|
|
BENDIX 562O76B
|
|
BLUE PRINT ADT34394
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
BOSCH 0986479618
|
|
BOSCH O986479618
|
|
BRADI 1528424
|
|
Brake ENGINEERING 955339
|
|
Brake ENGINEERING DI955339
|
|
BREMBO 09670610
|
|
BREMBO O967O61O
|
|
FERODO DDF777
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FREMAX BD4407
|
|
FREMAX BD44O7
|
|
fri.tech. DF405
|
|
fri.tech. DF4O5
|
|
fri.tech. DF885
|
|
FTE BS5217
|
|
HP (ZEBRA) 57390
|
|
HP (ZEBRA) 5739O
|
|
JAPANPARTS DI296
|
|
JURID 562076J
|
|
JURID 562O76J
|
|
KAGER 370699
|
|
KAGER 37O699
|
|
KAVO PARTS BR9346
|
|
KAVO PARTS BR9346C
|
|
MAGNETI MARELLI 353615284240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361528424O
|
|
MINTEX MDC904
|
|
MINTEX MDC9O4
|
|
NATIONAL NBD561
|
|
NECTO WN809
|
|
NECTO WN8O9
|
|
NIPPARTS J3302153
39.65 €
-20%
31.72 €
|
|
NIPPARTS J33O2153
|
|
NK 204560
|
|
NK 2O456O
|
|
OPTIMAL BS5820
|
|
OPTIMAL BS582O
|
|
PAGID 53640
|
|
PAGID 5364O
|
|
PEX 140586
|
|
PEX 14O586
|
|
PILENGA V667
|
|
QUINTON HAZELL BDC4792
|
|
QUINTON HAZELL BDC5217
|
|
QUINTON HAZELL BDC5217P
|
|
QUINTON HAZELL BSF4849
|
|
REMSA 658210
|
|
REMSA 65821O
|
|
ROADHOUSE 658210
|
|
ROADHOUSE 65821O
|
|
sbs 1815204560
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 18152O456O
|
|
TEXTAR 92080900
|
|
TEXTAR 92O8O9OO
|
|
TEXTAR 982000809
|
|
TEXTAR 982OOO8O9
|
|
TRUSTING DF405
|
|
TRUSTING DF4O5
|
|
TRUSTING DF885
|
|
TRW DF2744
|
|
TRW DF2744T
|
|
UNIPART GBD1003
|
|
UNIPART GBD1OO3
|
|
WOKING P658210
|
|
WOKING P65821O
|
|
ZIMMERMANN 590257200
|
|
ZIMMERMANN 59O2572OO
|
|
TOYOTA 4351228070
|
|
TOYOTA 4351228080
|
|
TOYOTA 4351228O7O
|
|
TOYOTA 4351228O8O
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
