спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204560 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 6,4 kg |
| диаметър | 279 mm |
| височина | 53 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16942
|
|
ATE 24012201831
|
|
BENDIX 562076
|
|
BORG & BECK BBD4118
|
|
BRADI 1528424
|
|
BREMBO 09670610
|
|
DELPHI BG3171
66.14 €
-20%
52.92 €
|
|
EUROBRAKE 5815204560
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 933
|
|
FERODO DDF777
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FIRST LINE FBD1071
|
|
HELLA PAGID 8DD355105251
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302174
|
|
JURID 562076
|
|
JURID 562076J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2744
|
|
MGA D984
|
|
MINTEX MDC904
|
|
MOTAQUIP VBE148U
|
|
PAGID 53640
|
|
PEX 140586
|
|
PILENGA V667
|
|
QUINTON HAZELL BDC4792
|
|
sbs 1815204560
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
TEXTAR 92080900
|
|
TEXTAR 92080903
|
|
TRISCAN 812013158
|
|
TRUSTING DF885
|
|
TRW DF2744
|
|
TOYOTA 4351228070
|
|
TOYOTA 4351228080
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
