спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF777 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 279 mm |
| височина | 52,7 mm |
| тегло | 13,27 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF777
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FERODO DDF7771
|
|
APEC braking DSK686
|
|
ASHIKA 6002296
|
|
ATE 24012201831
|
|
ATE 422183
|
|
BENDIX 562076B
|
|
BLUE PRINT ADT34394
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
BOSCH 0986479618
|
|
BOSCH 0986479618
|
|
Brake ENGINEERING 955339
|
|
Brake ENGINEERING DI955339
|
|
BRECO BS8184
|
|
BREMBO 09670610
|
|
BREMBO 09670610
|
|
DELPHI BG3171
66.14 €
-20%
52.92 €
|
|
FERODO DDF7771
|
|
HP (ZEBRA) 57390
|
|
JAPANPARTS DI296
|
|
JURID 562076J
|
|
KAVO PARTS BR9346
|
|
LPR T2791V
|
|
MAGNETI MARELLI 1528424
|
|
MAGNETI MARELLI 1528424
|
|
MINTEX MDC903
|
|
MINTEX MDC904
|
|
NATIONAL NBD561
|
|
NECTO WN809
|
|
PAGID 53640
|
|
QH Benelux 57391
|
|
QUINTON HAZELL BDC4849
|
|
QUINTON HAZELL BDC4849P
|
|
QUINTON HAZELL BDC5217
|
|
QUINTON HAZELL BDC5217P
|
|
REMSA 656620
|
|
sbs 1815204560
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
TEXTAR 92080900
|
|
TEXTAR 98200080901
|
|
TRW DF2744
|
|
ZIMMERMANN 590257000
|
|
TOYOTA 4351228070
|
|
TOYOTA 4351228080
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
