спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4184 |
| диаметър | 294 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2499
|
|
ATE 24012202441
|
|
ATE 24012202471
|
|
ATE 24O122O2441
|
|
ATE 24O122O2471
|
|
BLUE PRINT ADG043148
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
BLUE PRINT ADGO43148
|
|
BOSCH 0986479438
|
|
BOSCH O986479438
|
|
BREMBO 09A04730
|
|
BREMBO 09A04731
|
|
BREMBO 09A04740
|
|
BREMBO 09A04741
|
|
BREMBO O9AO4731
|
|
BREMBO O9AO473O
|
|
BREMBO O9AO4741
|
|
BREMBO O9AO474O
|
|
CAR 1421222
|
|
COMLINE ADC1734V
|
|
EURO CAR PARTS 104120048
|
|
EURO CAR PARTS 1O412OO48
|
|
FERODO DDF1711
66.89 €
-20%
53.51 €
|
|
JURATEK MIN103
|
|
JURATEK MIN1O3
|
|
MINTEX MDC2083
|
|
MINTEX MDC2O83
|
|
PILENGA V469
|
|
QUINTON HAZELL BDC5765
|
|
TRW DF6010
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRW DF6016
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
TRW DF6O16
|
|
TRW DF6O1O
|
|
ZIMMERMANN 150344520
|
|
ZIMMERMANN 15O34452O
|
|
BMW 34116774986
|
|
MINI 34116768933
|
|
MINI 34116774986
|
| Mini MINI (R56) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 184 коня | бензин |
